Визначився чемпіон Хмельницького з футзалу

Фото - amff.km.ua
  • Вдруге у своїй історії цей титул виборов Helpix.
  • Команда здобула його за тур до завершення фінального етапу.

Чемпіонат Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 перервався через війну. Після довгої паузи його все ж вирішили дограти. Чемпіонів та призерів визначають за зміненим форматом. Замість традиційних серій плей-офф по 4 кращі команди в кожному дивізіоні грають в одноколовий турнір.

Вже за підсумками другого туру, який відбувся сьогодні, 2 жовтня, визначилася найкраща команда відкритого чемпіонату Хмельницького. Нею став Helpix. У звітному турі підопічні Віталія Розпаченюка розгромили єдину команду, яка могла втрутитися у гонку за титул - Конфермат-Forex club. Матч завершився з рахунком 6:2.

В іншому матчу фінального етапу у дивізіоні 1 Динамо-ГУНП перемогло МФК URBAN (4:1). Останні вже точно будуть четвертими. А команда поліції в очному матч з Конфермат-Forex club розіграють володарів 2 та 3 місць. Для Helpix останній тур буде вже формальністю.

Наступний сезон у Преміум-лізі розпочнеться 29 жовтня. Поки триває заявковий період для бажаючих команд. Про це повідомляють на сайті Асоціації футзалу Хмельницької області.

Додамо, що нещодавно завершився перший воєнний чемпіонат міста з мініфутболу. Його також виграв Helpix.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
Helpix - першого воєнного чемпіонату Хмельницького з мініфутболу. Фото - amff.km.ua