Театр

Актор монго-театру покаже на сцені життя українського гетьмана Івана Мазепи.  Хмельничан запрошують поринути у історичне...

Відома актриса та телеведуча привезла у Хмельницький виставу "Скарби мадам Петухової". У спектаклі за мотивами роману...

З виставою "Глорія" до Хмельницького приїхав львівський академічний театр "Воскресіння". Актори на ходулях показали...

Хореографічна вистава "Роксолана" розрахована на 2 дії. У балетній постановці глядачі зможуть пережити емоції та почуття...

Театр тіней «Teulis» представив хмельничанам власну шоу-програму. Восьмеро артистів за допомогою власних тіл зобразили тварин, предмети побуту, архітектурні споруди і транспорт. Глядачі занурились у світ дивовижних перевтілень та динамічних сюжетів. 

Про непрості стосунки чоловіків і жінок та веселі курйози у ліжку на сцені театру Старицького хмельничанам розповідали актори Київського театру імпровізації "Чорний квадрат" Олексій Курилко та Ірина Когут.

Київський театр "Чорний квадрат" представить містянам виставу про взаємини між чоловіком і жінкою. У столиці вистава стала справжнім бестселером та збирає повні зали. 

З нагоди 160-ї річниці від дня народження Івана Франка Хмельницька обласна філармонія представить масштабний мистецький проект. 

Актори разом з режисером молодіжного театру "Дзеркало" самі придумали та втілили на сцені різноманітні історії з повсякденного життя. Вони різні, несхожі одна на іншу, але надзвичайно актуальні для кожного з хмельничан. 

На сцені Хмельницького міського будинку культури учасники майстер-класу з акторського мистецтва влаштували справжню театральну постановку. Актори-початківці відбивали ритм, валялися на підлозі та навіть кидалися палицями. 

Для хмельничан проведуть майстер-клас з акторського мистецтва. Досвідом з містянами поділиться місцевий режисер Дмитро Гусаков. 

Однак моралістам не слід турбуватись. Вистава абсолютно позбавлена вульгарності, також у ній дуже багато комедійних сцен, на які глядачі у залі реагували сміхом.

Всіх поціновувачів театрального мистецтва чекають 10 квітня в академічному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького.

В Україні в цей день проводяться театральні фестивалі, нагороджуються художні колективи, театри показують свої найкращі вистави.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up