Театр

Актор монго-театру покаже на сцені життя українського гетьмана Івана Мазепи.  Хмельничан запрошують поринути у історичне минуле. 

Відома актриса та телеведуча привезла у Хмельницький виставу "Скарби мадам Петухової". У спектаклі за мотивами роману "Дванадцять стільців" Руслана Писанка зіграла чотири ролі.  Як одружувалась на сцені з Остапом Бендером, бачили журналісти vsim.ua.

З виставою "Глорія" до Хмельницького приїхав львівський академічний театр "Воскресіння". Актори на ходулях показали хмельничанам вогняний перформанс під етнічні мотиви.  Подивитись на феєричне дійство прийшло близько 500 містян.   

Хореографічна вистава "Роксолана" розрахована на 2 дії. У балетній постановці глядачі зможуть пережити емоції та почуття головної героїні. 

Театр тіней «Teulis» представив хмельничанам власну шоу-програму. Восьмеро артистів за допомогою власних тіл зобразили тварин, предмети побуту, архітектурні споруди і транспорт. Глядачі занурились у світ дивовижних перевтілень та динамічних сюжетів. 

Про непрості стосунки чоловіків і жінок та веселі курйози у ліжку на сцені театру Старицького хмельничанам розповідали актори Київського театру імпровізації "Чорний квадрат" Олексій Курилко та Ірина Когут.

Київський театр "Чорний квадрат" представить містянам виставу про взаємини між чоловіком і жінкою. У столиці вистава стала справжнім бестселером та збирає повні зали. 

З нагоди 160-ї річниці від дня народження Івана Франка Хмельницька обласна філармонія представить масштабний мистецький проект. 

Актори разом з режисером молодіжного театру "Дзеркало" самі придумали та втілили на сцені різноманітні історії з повсякденного життя. Вони різні, несхожі одна на іншу, але надзвичайно актуальні для кожного з хмельничан. 

На сцені Хмельницького міського будинку культури учасники майстер-класу з акторського мистецтва влаштували справжню театральну постановку. Актори-початківці відбивали ритм, валялися на підлозі та навіть кидалися палицями. 

keyboard_arrow_up