Театр

З виставою "Глорія" до Хмельницького приїхав львівський академічний театр "Воскресіння". Актори...

Хореографічна вистава "Роксолана" розрахована на 2 дії. У балетній постановці глядачі зможуть пережити емоції...

Театр тіней «Teulis» представив хмельничанам власну шоу-програму. Восьмеро артистів за допомогою власних тіл...

Про непрості стосунки чоловіків і жінок та веселі курйози у ліжку на сцені театру Старицького хмельничанам...

Київський театр "Чорний квадрат" представить містянам виставу про взаємини між чоловіком і жінкою. У столиці вистава стала справжнім бестселером та збирає повні зали. 

З нагоди 160-ї річниці від дня народження Івана Франка Хмельницька обласна філармонія представить масштабний мистецький проект. 

Актори разом з режисером молодіжного театру "Дзеркало" самі придумали та втілили на сцені різноманітні історії з повсякденного життя. Вони різні, несхожі одна на іншу, але надзвичайно актуальні для кожного з хмельничан. 

На сцені Хмельницького міського будинку культури учасники майстер-класу з акторського мистецтва влаштували справжню театральну постановку. Актори-початківці відбивали ритм, валялися на підлозі та навіть кидалися палицями. 

Для хмельничан проведуть майстер-клас з акторського мистецтва. Досвідом з містянами поділиться місцевий режисер Дмитро Гусаков. 

Однак моралістам не слід турбуватись. Вистава абсолютно позбавлена вульгарності, також у ній дуже багато комедійних сцен, на які глядачі у залі реагували сміхом.

Всіх поціновувачів театрального мистецтва чекають 10 квітня в академічному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького.

В Україні в цей день проводяться театральні фестивалі, нагороджуються художні колективи, театри показують свої найкращі вистави.

Що може бути кращою винагородою для артиста, ніж повна зала глядачів? Щирий сміх, вигуки "Браво", гучні аплодисменти, квіти. Все це було на прем’єрі комедії «Ханума» у театрі імені Михайла Старицького.

Хмельничан та гостей міста запрошують до академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького 11 березня.