У театрі Старицького хмельничанам показали еротичний фарс

Однак моралістам не слід турбуватись. Вистава абсолютно позбавлена вульгарності, також у ній дуже багато комедійних сцен, на які глядачі у залі реагували сміхом.
У театрі Старицького хмельничанам показали еротичний фарс

«Великодушний рогоносець» Фернана Кроммелінка -  історія про подружнє життя молодої пари. Це життєва драма поета Бруно (Олександр Віт) та його дружини Стелли (Катерина Власенко). Живуть вони у власному маленькому світі мрій. Кохання героїв дійсно величне - чисте, вірне, віддане. Вони люблять так, як можуть тільки діти. Мабуть, саме тому з героями і живе ще один персонаж - старенька Меме (заслужена артистка України Лариса Курманова) - годувальниця, яка виростила їх з дитинства і продовжує піклуватись про них в дорослому віці. А ще, там, за вікном, є реальний світ. Світ, в якому живуть решта персонажів зламаних та пристосованих до побуту повсякденності. 
Стелла не може жодного дня прожити без чоловіка, він при найменшій розлуці увесь час тільки про дружину і говорить. В найтонших деталях розповідає усім про чарівні принади своєї жінки. Ну що може бути кращим, подумаєте ви. Однак! Одного дня в голову Бруно прокрадаються сумніви стосовно вірності коханої, а багата творча уява розкручує подібні думки до колосальних масштабів. 
Шалена пристрасть переростає у нав’язливу манію підозр, що змушує героя піддати власне щастя жорстоким випробуванням. 

У виставі через кохання Бруно та Стелли показано модель відносин усіх закоханих. Усі випробування, що зустрічаються їм на шляху - це дещо перебільшені, але саме ті випробування, з якими кожного дня зустрічаються безліч пар по всьому світу. Кохання, за словами самого  Бруно, - «чиста комедія». 
В постановці «Великодушного рогоносця», режисер-постановник та художній керівник театру Анатолій Пундик, ідеально підібрав акторський склад. Молоді артисти опрацювали непростий матеріал і представили увазі глядача цікаві психологічні образи. Наповнивши свого персонажа необхідними емоціями, Олександр Віт показує, як може змінюватись чоловік, його відношення до благовірної під час нелегкого подружнього життя. А героїня за час вистави, під впливом жахливих обставин, неймовірно швидко дорослішає та перетворюється з маленької наївної дівчинки в справжню мудру жінку. Ту жінку, яка може забрати на себе усі гріхи оточуючих.  
Завершилася вистава гучними оплесками та квітами від глядачів, виконавці головних ролей отримали цікаві подарунки. 

А всім охочим переглянути цю чудову виставу нагадуємо, що наступні прем’єрні покази в театрі імені Михайла Старицького ще відбудуться 17 та 20 квітня. Початок о 18.30

Коментарі

Зранку перестали працювати світлофори на трьох вулицях у Хмельницькому. В КП "БРЕД" кажуть, що регулятори руху справні,...

photo_camera

Пішохідна зона біля пляжу вздовж Бандери вже давно у жахливому стані.  Міська рада спирала все на орендаря, а той з...

Вже у ці вихідні, 26 та 27 травня, буде похмуро, але тепло і без дощу.  Синоптики прогнозують до +25.

Служба безпеки України попередила про можливу масштабну кібератаку напередодні фіналу Ліги Чемпіонів. Фахівці надала...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up