Валентина Марцонь
Валентина Марцонь
0935655770
Валентина Марцонь - Всі Статті (15836)

Пандемія коронавірусу ускладнила перетин кордонів не тільки туристам - вона стала викликом для родин українських трудових мігрантів, які померли за кордоном.

Час відпочивати! У Хмельницькому є кілька місць, де можна посмажити шашлик самостійно, активно відпочити і при цьому мати дах над головою. Редакція vsim.ua підготувала список комплексів, ресторанів і зон відпочинку, де можна орендувати будиночок або альтанку.

Ще 11 травня Кабмін дозволив роботу літніх майданчиків кафе та ресторанів. По всьому місту відчиняються літні тераси, де можна не тільки подихати свіжим повітрям, а й з’їсти та випити чогось смачненького. Читайте, які компанії у Хмельницькому відкрили літні тераси та майданчики та пропонують їжу з собою.

Міфи минулих років “переслідують” ІТ-сферу, незважаючи на те, що вона стрімко розвивається, відповідно змінюються вимоги і до Manual QA (ручного тестувальника). 

Збираєтеся на дачу у відпустку? Не забудьте необхідні інструменти і техніку для саду та городу.

Холодильник — незамінний прилад у будь-якому помешканні. Якщо він новий, то користування ним приноситиме лише задоволення.

10, 14 і навіть 16 тисяч гривень. Інтернет-магазин Kasta.ua дарує грант для студентів. Щоб його отримати, варто взяти участь в конкурсі. Гортайте далі й знайомтесь із деталями.

Народний депутат України Сергій Лабазюк підтримав підприємців, які працюють на Хмельницькому ринку, та повідомив про продовження пільг для бізнесу до кінця карантину.

У період епідемії коронавірусу українці почали гостріше відчувати нестачу коштів. Жорсткі обмеження з'явилися не тільки в межах розваг, спонтанних покупок одягу, косметики або техніки. Деякі категорії населення ставлять ліміт на продуктові та господарські товари, які їм не під силу тепер купити. Незалежно від типу потреб можна взяти кредит у CreditPlus — без довідок, поручителів і зайвих запитань. Крім кредитів, є й інші опції отримання коштів — про це в нашому матеріалі.

В сучасних умовах пандемії, ми маємо швидко приймати рішення для того, аби забезпечити успішне майбутнє в реаліях кризи і не лише. Адже потім буде важко виправити помилки.

keyboard_arrow_up