Валентина Марцонь
Валентина Марцонь
0935655770
Валентина Марцонь - Всі Статті (178)

Почав функціонувати перший автобус, запатентований телеграфний апарат та відбулася телетрансляція в кольорі церемонії вручення нагород американської кіноакадемії.

22 квітня Меджибіж офіційно відкриває туристичний сезон. Аби зробити свято для всіх, у програмі відкриття – «круглий» стіл і розважальна програма. На гостей чекатиме літературна та мистецька подорож у історію містечка і замку.

Однак моралістам не слід турбуватись. Вистава абсолютно позбавлена вульгарності, також у ній дуже багато комедійних сцен, на які глядачі у залі реагували сміхом.

11-річний Артем Харченко зі Старокостянтинова - талановитий співак та волонтер, який тривалий час допомагав військовим в АТО, їздив до поранених з концертами у шпиталі. Тепер допомога знадобилася і йому. Відгукнулися музиканти та волонтери, які для збору коштів запросили глядачів до обласної філармонії.

Саме під такою назвою програми учасники відомих телевізійних проектів "Країна У» та телесеріалу "Одного разу під Полтавою" - Олександр Теренчук та Дмитро Голубєв веселили хмельничан у новому шоу «Фонтан». Яскраві виступи артистів, вдалі гумористичні номери, легке спілкування та гучний сміх глядачів. Все це відбувалося у залі обласної філармонії.

Температура повітря від +2° С до -4° С

Народилася українська поетеса Ліна Костенко, вокаліст гурту «Мандри» Сергій Фоменко та американський кіноактор Брюс Вілліс . У цей день прийнятий перший у світі закон про охорону авторського права. Також вперше по телебаченню була показана церемонія вручення «Оскара».

На хмельничан та гостей міста 19 та 20 березня очікують вистави у театрі, вечірки, концерти, майстер-класи, а малечу запрошують на перегляд мультфільмів.

Хмельничан та гостей міста чекають у вечір п'ятниці в обласній філармонії. 19 березня там пройде фестиваль 8-го сезону ліги КВН «Поділля».

Справжня весна була на концерті "Нове життя". Співак та актор зустрічав своїх прихильників у стінах академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького 15 березня. Відомі хіти та мелодійні нові пісні звучали у супроводі симфонічного оркестру.

keyboard_arrow_up