«Херсонщина – це Україна»: хмельничан запрошують на благодійну виставку

- Її ціль – привернути увагу до проблем Херсонщини та зібрати кошти для ЗСУ.
У п’ятницю, 3 березня, у Хмельницькому обласному художньому музеї стартує мандрівна благодійна виставка «Херсонщина – це Україна».
Експозиція є частиною однойменного мистецького благодійного проєкту, зазначають у Хмельницькій обласній раді. Його мета - привернути увагу до проблем Херсонщини, надати психологічну допомогу ВПО та людям, які проживають на окупованих територіях лівобережної частини краю. Бо всі вони мріють лише про одне - знову жити на мирній українській Херсонщині.
Окрім того, мандрівна виставка має за ціль придбання військового обладнання 57-й мотострілецькій бригаді ім. Костя Гордієнка. Тож придбавши котрусь із представлених на ній картин, ви ще й підтримаєте наших незламних Воїнів.
Відкриття виставки о 16.00.
До слова, день тому в Хмельницькому надзвичайники зустріли черговий евакуаційний потяг із Херсону. У ньому, інформують, - діти й дорослі. Щоденні обстріли рашистів змусили їх тимчасово залишити власні домівки. В їхніх рюкзаках-переносках вірні друзі – домашні улюбленці.
На пероні залізничного вокзалу потяг уже чекали надзвичайники. Вони допомогли з речами, а тим, хто потребував, надали психологічну допомогу.
Читайте також:
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.