Партнер рубрики Здоров'я

“Чорний рейтинг”: від чого помирають жителі Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА)

“Чорний рейтинг”: від чого помирають жителі Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА)
Фото ілюстративне - p-p.com.ua
  • На Хмельниччині помирає вдвічі більше людей, ніж народжується.

  • Від чого найчастіше помирають мешканці області та як на рівень смертності вплинула пандемія коронавірусу - читайте та дивіться у матеріалі.

Чи не щодня в новинах чуємо про ДТП та нещасні випадки й читаємо свіжу статистику захворювань і смертей від Covid-19. Може скластися враження, що найчастіше люди помирають в автотрощах та лікарнях під апаратами штучної вентиляції легень. Чи так це насправді?

Щоб перевірити, що найчастіше стає причиною смерті жителів Хмельницької області, журналістка ВСІМ проаналізувала дані Головного управління статистики. У них зазначено кількість померлих та живонароджених за 2020 рік та перший квартал 2021 року. Також є дані за причинами смерті.

Щоб зрозуміти динаміку народжуваності та смертності, журналістка порівняла цю інформацію з даними 2019 року. Цифри винесла на інфографіку.

Авторизуйтесь і читайте 3 статті безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А три статті щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

keyboard_arrow_up