COVID-19 на Хмельниччині: смерть двох чоловіків і понад три сотні нових хворих

COVID-19 на Хмельниччині: смерть двох чоловіків і понад три сотні нових хворих
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині підтвердили 385 нових випадків коронавірусу.
  • В ОДА повідомили і про смерть двох хворих за добу.

У Хмельницькій області виявили ще 385 осіб, хворих на COVID-19. Про це інформують у пресслужбі ОДА. Де зафіксували нові випадки хвороби станом на 18:30:

  • 64 - м. Хмельницький
  • 59 - м. Кам’янець-Подільський
  • 50 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 48 - Волочиський район
  • 41 - Полонський район
  • 24 - м. Славута
  • 24 - Ярмолинецький район
  • 17 - м. Шепетівка
  • 15 - Теофіпольський район
  • 11 - Хмельницький район
  • 11 - Славутський район
  • 9 - Білогірський район
  • 6 - Старосинявський район
  • 3 - Шепетівський район
  • 2 - Летичівський район
  • 1 - Чемеровецький район.

Наразі на Хмельниччині лікується 9253 особи: 882 пацієнтів перебувають у стаціонарах, ще 8371 - на амбулаторному лікуванні. Серед них 313 дітей і 556 медиків.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 -  64,91% (882 хворих, 439 підозр).

Всього в області одужало вже  6054 особи, що становить 38,8% від підтверджених випадків. Станом на вечір 28 жовтня на Хмельниччині одужало ще 114 осіб. 

Як додають в ОДА, за добу в області зафіксували два летальних випадки. Що відомо:

  • м. Хмельницький - 71-річний чоловік;
  • Городоцький район - 75-річний чоловік.

Наразі в області зареєстровано вже 300 летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19.

Загалом від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 15607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. 
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Анонім
    Чому не падає кількість випадків, робіть щось, задовбали
  • Александр Ковалюк
    Мій знайомий записався на бесплатний тест на ковід, сказали перетелефонують, три дня пройшло ніхто даже не думає
    Vyacheslav Khr reply Александр Ковалюк
    Не так швидко, деколи тиждень їдуть, людинаодужати вже може за цей час.
  • Волочиськ, О.. після виборів є зміни рахуєм вчора 22
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Ніч із невеликим морозом: погода на Хмельниччині 17 березня 20:48 22 тисячі доларів за інвалідність у Хмельницькому: деталі справи і вирок 20:30 Планові відключення світла у Хмельницькому на 17 березня 20:05 Сергій Болібрух та Валерій Пилипчук: Хмельниччина втратила двох військових Від читача 10:31 Понад 1000 безоплатних кар’єрних консультацій: як мешканцям Хмельниччини допомагають знаходити нову роботу 19:34 Підпалив залізницю за 200 доларів: суд виніс вирок хмельничанину 19:13 В 13 разів перевищив норму: у Хмельницькому спіймали пʼяного водія 18:42 На «швидких» Хмельниччини з’явилися чорні стрічки: вшановують загиблих медиків 18:10 В ДТП у Хмельницькому районі загинув 29-річний лейтенант Роман Ферманчук 17:29 Десятки жителів Хмельниччини оштрафували у ці вихідні за підпали трави 16:53 Склали 13 протоколів: на Хмельниччині патрульні зупинили неповнолітніх мотоциклістів 16:29 Більше 7 тисяч хворих за тиждень: яка ситуація з ГРВІ на Хмельниччині 15:51 У Хмельницькому попрощаються з двома загиблими військовими: Володимиром Смірновим та Сергієм Войтковим 15:05 Які країни для відпустки обирають хмельничани: напрямки та ціни 14:22 На Хмельниччині попереджають про фейкові виплати від «Укренерго»: вже є постраждалі 13:41 Відзначили поліцейських з Хмельниччини, які добровольцями стали на захист України (ФОТО) 13:08 У Хмельницькому на «зебрі» збили 31-річну жінку: її госпіталізували 12:26 У Хмельницькому діятимуть відключення води 17 березня 11:43 Смертельна ДТП біля Хмельницького: під колесами авто загинув пішохід 11:01 В ДТП у Хмельницькому районі загинув 29-річний водій BMW
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up