COVID на Хмельниччині за добу: пів тисячі нових випадків та ще 6 смертей

COVID на Хмельниччині за добу: пів тисячі нових випадків та ще 6 смертей
ua.depositphotos
  • Останні дані про коронавірусне захворювання в області, дізнавайтеся на нашому сайті.

За минулу добу на Хмельниччині проведено 298 досліджень методом ПЛР, 15- ІФА, 906 - тестів на антиген. Виявлено 533 нових випадки захворювання COVID-19:

  • 72 - м. Кам’янець-Подільський
  • 6 - м. Нетішин
  • 14 - м. Славута
  • 5 - м. Старокостянтинів
  • 205 - м. Хмельницький
  • 24 - м. Шепетівка
  • 23 - Віньковецький район
  • 11- Городоцький район
  • 12 - Дунаєвецький район
  • 10 - Ізяславський район
  • 45 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 14 - Красилівський район
  • 18 - Летичівський район
  • 9 - Новоушицький р-н
  • 3 - Славутський район
  • 3 - Старокостянтинівський р-н
  • 7 - Старосинявський район
  • 3 - Теофіпольський район
  • 14 - Хмельницький район
  • 18- Чемеровецький район
  • 1 - Шепетівський район
  • 16 - Ярмолинецький район.

Водночас одужало ще 52 особи:

  • 20 - м. Кам’янець-Подільський
  • 3 - м. Нетішин
  • 18 - м. Хмельницький
  • 10 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 1 - Старосинявський район.

Зареєстровано 6 нових летальних випадків:

  • 5 - м. Хмельницький (жінки 85 і 71 рік, чоловіки 83, 83 і 46 років.)
  • 1- м. Шепетівка ( 43-річний чоловік).

Таким чином у Хмельницькій області загалом з початку пандемії зареєстрований 52 531 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. З них:

- одужало 46 474 особи (88,5% від підтверджених випадків);

- кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID - 962.

На лікуванні нині перебуває 5 095 осіб: 1 069 лікується стаціонарно, 4 026- амбулаторно. З них 247 - діти, 255 - медпрацівники. Такі дані ОДА станом на ранок 14 березня.

Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 59,2% (1 069 хворих, 239 підозр).

Читайте також: У МОЗ назвали протипоказання до вакцинації від COVID-19
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Малинка
    Не понятно.... Хмельницкий пишет что загруженность 59,2,а МОЗ пишет что загруженность в Хмельницкий 73 процента..Это как понять?У каждого свои показатели?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 На щиті — військові з Хмельниччини: Гундич Роман, Ліневський Руслан, Підлипчук Ростислав, Поліщук Анатолій, Самойленко Олександр 17:36 Скільки заробляють медзаклади Хмельницького на оренді та хто займає найбільші площі 17:14 Робота від Хмельницького ТЦК та СП: які вакансії пропонують 16:48 Хмельничан просять не зливати жир у каналізацію: пояснили чому Від читача 12:37 Шахраї масово продають фальшиві водійські посвідчення від імені МВС у Telegram 16:14 У Хмельницькому попрощалися з 29-річним добровольцем Олегом Романюком 15:41 Курячі яйця дорожчають. Порівнюємо ціни у Хмельницькому 15:04 На Хмельниччині зросла кількість хворих на ГРВІ та COVID-19 14:36 Житель Хмельниччини загинув у ДТП з фурою на Вінниччині 14:01 У Хмельницькому попрощалися з воїном Сергієм Седзюхом: був єдиним сином і батьком двох дітей 13:18 1000 доларів за безкарність: на Хмельниччині затримали пʼяного водія 12:41 Де хмельничани шукають собі пару під час війни (ОПИТУВАННЯ) photo_camera 12:27 У Славуті на "зебрі" збили 31-річну жінку 11:53 Із ножем погрожував поліцейським: на Хмельниччині затримали чоловіка 11:14 Ворог здійснив масовану атаку: як пройшла ніч на Хмельниччині 10:42 Під час пожежі будинку загинув житель Хмельницького району 10:07 Чому частина хмельничан сьогодні — без води 09:30 У Хмельницькому відкрили центр ментального здоровʼя на базі обласної лікарні: що відомо 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 25 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:07 Графік відключень світла на 25 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up