Двоє померли, троє одужали: ранкові дані по COVID-19 на Хмельниччині

Двоє померли, троє одужали: ранкові дані по COVID-19 на Хмельниччині
  • Друга людина померла від COVID-19.
  • Вже три людини змогли подолати коронавірус.
  • Загалом в області вже 20 зафіксованих випадків.

В Хмельницькій області зафіксували вже 20 випадків захворювання на COVID-19. Такими є дані станом на 8:30 суботи, 11 квітня. Про це інформує Хмельницька ОДА.

Троє одужали

Вже трьом жителям Хмельниччини вдалося подолати коронавірус. Вчора ми повідомляли про те, що одужала дівчина, яка захворіла першою в області. Також вчора готували до виписки лікарку із військового госпіталю. Обоє здали два негативні тести на COVID-19.

Третім, хто зміг подолати хворобу, став народний депутат Володимир Ватрас. Про це інформує Телеграм-канал ХМ-inside з посиланням на Хмельницьку ОДА. Нагадаємо, чоловік став другим в області, в кого підтвердили коронавірус.

Хто помер

Першу смерть від COVID-19 констатували вчора, 10 квітня. Лабораторні дослідження в Києві підтвердили, що інфікованою була санітарка пологового відділення Хмельницької районної лікарні. Жінка, яка проживала в селі Осташки, перебувала на лікуванні в медичному закладі із діагнозом "бронхіт". Вона померла ще 7 квітня. Підозра на коронавірус підтвердили вже посмертно. 

Другий летальний випадок - 74-річний чоловік із Шепетівки. Він лікувався в Хмельницькій інфекційній лікарні. Відомо, що останній з 2012 року був прикутий до ліжка через інсульт та мав побічні серцеві захворювання.  Додамо, що це був найстарший серед усіх хворих на Хмельниччині. Його стан в останні дні погіршився. Окрім нього в родині ще в чотирьох осіб підтвердили коронавірус. Серед них 5-річна дитина.

Новий випадок

Новий випадок захворювання на COVID-19 лабораторно підтвердили у мешканки Чемеровецького району. Її мають транспортувати в Хмельницьку міську інфекційну лікарню.

Географія поширення коронавірусу в області

Загальна кількість виявлених випадків захворювання в області - 20. Активними залишаються 15. 3 одужали і 2 випадки летальні. Усі вони були зафіксовані у містах Хмельницький і Шепетівка, Хмельницькому, Волочиському та Чемеровецькому районах.

Хмельницький - 8

Шепетівка - 7

Хмельницький район - 2

Волочиський район - 1

Кам'янець-Подільський район - 1

Чемеровецький район - 1

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (34)
  • Андрей Никифоров
    Это и есть пик заболеваемости и смертности или ещё рано?
  • Светлана Мельник
    У нашому місті до короновіруса люди помирали кожний день 4 чол ісприймалось нормально.бо одні відходять другі родяться
  • Светлана Мельник
    Це.не кажиться страним 74р і такі проблемти зі здоров'ям то чого страхати людей краще про гарні новини сповіщали в людей так паніка на кожному кроці
  • Андрій Дзюба
    Брешуть нам
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:22 За добу на Хмельниччині сталося 10 пожеж: що і де горіло 09:30 Ремонт доріг на Хмельниччині: де цього тижня працювали дорожники 21:01 Якою буде погода на Хмельниччині в суботу, 28 березня 20:17 Уряд виділив Хмельниччині 210 млн грн на підготовку до зими Від читача 11:07 Додаткові переваги для АЕО 19:29 На щиті повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:44 У Хмельницькому відбувся міжрегіональний форум підтримки ветеранів та їхніх родин 18:01 Їм було 35 та 34 роки. У Хмельницькому попрощалися з Максимом Шпадирєвим та Олександром Коляденком 17:17 Директорці театру ляльок у Хмельницькому присвоїли звання «Заслужений працівник культури України» 16:32 У Хмельницькому в неділю перекриють вулицю Прибузьку: як зміниться рух транспорту 16:21 Побори чи стимул до навчання: студенти приватного вишу Хмельницького платять за пропущені заняття 15:26 На Хмельниччині п’яний чоловік викрав авто біля магазину і застряг у багнюці 14:44 Пітвердилась загибель двох воїнів з Хмельниччини, яких вважали зниклими безвісти 14:01 На Хмельниччині сталось 24 пожежі за добу: що і де гасили рятувальники 13:23 Потерпіла просила не ув’язнювати хмельничанина, який ошукав її на 670 тисяч: деталі 12:46 У Хмельницькому відключать воду на 13 вулицях 27 березня: адреси 12:14 На Хмельниччині 9-річний хлопчик помер від алкогольного отруєння: справу передали до суду 11:50 Перший інвестор і поділ землі: нові деталі про індустріальний парк «Хмельницький» 11:09 На Хмельниччині під колеса авто потрапив 14-річний підліток 10:48 Лаявся та погрожував дружині: на Хмельниччині винесли вирок чоловіку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up