Хворих дітей не пускають у садочок: чи варто боятись епідемії грипу

Хворих дітей не пускають у садочок: чи варто боятись епідемії грипу
  • У Хмельницькому рівень захворюваності на ГРВІ серед дошкільнят поступово падає.
  • Офіційно зареєстрували 1032 хворих дітей.
  • Проте групи у дитячих садочках продовжують пустувати. З чим це пов’язано?

Надворі вже листопад, але й досі тепло. Плюсова температура, за прогнозами синоптиків, протримається ще кілька тижнів. А отже, рівень захворюваності на грип та ГРВІ може значно підвищитися. У садочках уже не дораховуються суттєвої кількості дітлахів. Чи загрожує маленьким хмельничанам епідемія, дізнавалися журналісти vsim.ua.

За офіційними даними, у Хмельницькому кількість хворих на грип та ГРВІ зараз поступово скорочується. Зареєстрували 1032 звернення до лікарень з дітьми дошкільного віку. Медики кажуть, що зараз відсоток захворюваності ще далеко від епідемічного порогу, тому поки хвилюватись немає причин.

З грипом та гострими респіраторними захворюваннями госпіталізували 22 дітей. Стан дошкільнят задовільний, всі вони проходять курс медикаментозної терапії.

Відео дня

- Можливо, відсутність дітей у садочках значно більша, але до медичних закладів вони не зверталися. Є ті, що проходять домашнє лікування самостійно, тому в самих ДНЗ показник відвідуваності може відрізнятися від наших даних, - пояснює головний спеціаліст управління охорони здоров’я Хмельницької міськради Ірина Кондратюк.

Ситуація по області дещо відрізняється від міста. За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіло 6689 осіб. Госпіталізовано 224 особи, з них – 162 дітей. В ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляють, що поки показник захворюваності нижче порогового рівня на 3,2%. Більшість хворих - діти. У віковій групі від 0 до 4 років інтенсивний показник захворюваності у 6 разів перевищує норму. З початку епідсезону проти грипу вакцинували 180 дітей.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Alisa Budyakova

    Я як тільки помічаю, що у дитини перші симптоми ГРВІ відразу даю таблеточку Інфлюциду, через 2-3 години ще одну, і так до повного одужання. В осінньо-зимовий період особливу увагу приділяю профілактиці, адже так складно вберегти дитину від хвороб, коли у дитячому садку кожен другий кашляє та чхає. З чоловіком теж проводимо профілактику і, на щастя, не хворіємо.
  • Наталья Графская

    І нам інфлюцид дуже допомагає. Вважаю, що цей засіб має бути у кожній аптечці, де є діти. Рятуємося лише їм. Даю дитині і за перших натяків на застуду, не чекаючи лікаря. У результаті ми виліковуємось за 3 дні.
  • Анна Манько

    Я дитині давала Інфлюцид для профілактики простудних захворювань, щоб напевно. Часто в групу батьки відправляли хворих дітей (не зрозумію, чому не можна вдома дати відлежати дитині), а нам чужа зараза точно не потрібна! Тож рятувалися ми Інфлюцидом.

keyboard_arrow_up