Партнер рубрики Здоров'я

Купатися чи ні? Воду та пісок з міського пляжу перевірили у лабораторії

Купатися чи ні? Воду та пісок з міського пляжу перевірили у лабораторії
 • Сезон купання на носі. Воду біля міського пляжу нещодавно перевірили в лабораторії. Що показали результати дослідження, дивіться далі.

Уже з червня у Хмельницькому офіційно стартує купальний сезон. Відтак, воду біля міського пляжу перевірили на безпечність.

Які результати?

У ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" повідомили:

- органолептичний показник водного об’єкта запах, значення БПК (біохімічна потреба в кисні), мінеральний склад за сухим залишком (хлориди) не перевищують нормативних показників;

–  індекс лактозопозитивних кишкових паличок (ЛКП) та індекс колі-фагів, а також відсутність патогенних мікроорганізмів (в т.ч. сальмонел та шигел) відповідають вимогам.

Одночасно, надали інформацію про якість води водопровідної з питного фонтанчика, розташованого на території міського пляжу, та про дослідження піску на наявність яєць геогельмінтів, а саме:

– вода відповідає вимогам ДСанПіН № 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”.

–  досліджений зразок піску відповідає вимогам Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, яйця геогельмінтів відсутні.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (6)
 • Алла Начичко

  Потрібно заборонити вхід з собаками  .вони загаджують пісок і воду .Тварини не повинні загадєувати пляж.

  Оксана Короткова reply Алла Начичко

  Алла Начичко це неможливо,як заборонити заходити безпритульним тваринам? А від домашніх немає такої великої проблеми,бо домашні оброблені і привиті і привчені до вигулу в потрібних місцях
 • Оксана Короткова

  На пляжі мало того туалету,який збудували,треба обов'язково поставити ще хоча б один біотуалет    в другому кінці пляжу( навіть якщо він буде платний) в сезон це необхідно
 • Раїса Вевдюк

  Ще би перевірили воду в озері, що на Озерній! Зі сміттєзвалища біжить, коричнева, смердюча!
 • Ira Marko

  Супер
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up