Майже шість сотень нових хворих. Останні дані щодо COVID-19 на Хмельниччині

Майже шість сотень нових хворих. Останні дані щодо COVID-19 на Хмельниччині
Фото ілюстративне
  • В області підтвердили 599 нових випадків захворювання.
  • За добу також померло двоє хворих. Де саме?

У Хмельницькій області продовжує рости кількість нових випадків COVID-19. Станом на 19:00 хворобу підтвердили ще у 599 осіб. Де саме:

  • 95 - м. Хмельницький
  • 94 - м. Кам’янець-Подільський
  • 54 - Кам’янець-Подільський район
  • 40 - м. Славута
  • 28 - Дунаєвецький район
  • 28 - Теофіпольський район
  • 27 - Білогірський район
  • 27 - Новоушицький район
  • 26 - Волочиський район
  • 25 - Деражнянський район
  • 23 - Городоцький район
  • 21 - Хмельницький район
  • 17 - м. Шепетівка
  • 16 - Красилівський район
  • 16 - Ярмолинецький район
  • 13 - Віньковецький район
  • 11 - м. Старокостянтинів
  • 11 - Ізяславський район
  • 11 - Славутський район
  • 6 - Летичівський район
  • 4 - Старосинявський район
  • 3 - Шепетівський район
  • 2 - Старокостянтинівський район
  • 1 - Чемеровецький район.

На Хмельниччині лікується наразі 14244 особи: 1014 пацієнти перебувають у стаціонарах, ще 13230 – на амбулаторному лікуванні. Серед них 482 дитини і 839 медиків.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 56.15% (1014 хворих, 269 підозр).

Всього на Хмельниччині одужало вже 11779 осіб, що становить 44,5% від підтверджених випадків. Станом на вечір 19 листопада в області одужало ще 222 людини.

Як повідомляють в ОДА, за добу в області зареєстрували ще два летальних випадки. У Шепетівці померли дві жінки – 79-річна і 81-річна. Наразі на Хмельниччині зафіксовано 459 смертельних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19.

Загалом від початку пандемії у  Хмельницькій області зареєстровано 26482 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 903 - діти, 1865 - медики, 1806 - освітяни.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (21)
  • Діма Сокол
    Немає порядку
  • Наталя Печайко
    То що батькам на ходити на роботу?
  • Амелі
    Прекрасно розумію, що відбувається...грошей на майбутніх пенсіонерів не має, та й теперішнім не дуже вистачає, а далі буде ще гірше, то чому б не скористатись ситуацією та не дозволити відвідування шкіл, базарів і т.п.? Пенсіонери, вимруть самі собою (прости мене Боже я цього не бажаю), а діти та ті, хто перехворіє, стануть каліками і з часом хвороба зробить своє діло. Подякуйте пану Симчишину, що дозволив відвідувати школи, не вводить запобіжні заходи та й гроші, виділені урядом на лікування хворих ковідом пускає на ремонт доріг. Може колись на своїй шкурі відчує дикі наслідки тупоти мізків
  • Tetiana Kasatkina
    Нас не чують абсолютно.....(Хочеться кричати вже про це все!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині прогнозують дощі та грози: погода на 21 липня 20:31 Де відключатимуть світло у Хмельницькому 21 липня (АДРЕСИ) 20:12 Завтра у Хмельницькому попрощаються із двома захисниками 19:41 У Ярмолинцях проблеми з водопостачанням: що кажуть місцеві жителі та влада Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 19:01 Біля Хмельницького позашляховик на смерть переїхав чоловіка, який лежав на дорозі 18:08 Патрульні розшукали чоловіка, який влаштував бійку у закладі Хмельницького 17:19 Призначили нового керівника ДСНС Хмельниччини 16:37 Тимчасово перенесуть зупинку «Торгівельний центр»: де зупинятиметься транспорт 16:01 П’яний водій збив підлітків у Хмельницькому і втік: суд виніс вирок 15:22 На Хмельниччині затримали чоловіка з револьвером «Наган» 14:42 На Хмельниччині внаслідок теракту загинула людина: відбувся суд 14:15 Фінальні зміни сезону: ТОП дитячих таборів у Карпатах та Болгарії на серпень 14:04 Підприємці Хмельниччини отримали 2,5 млн грн грантів на розвиток бізнесу 13:26 Померла депутатка Хмельницької обласної ради Галина Барабаш 12:46 На Хмельниччині — знеструмлення у 47 населених пунктах через негоду 12:04 Рейтинг депутатів-прогульників Хмельницької міськради 11:43 16-річний мотоцикліст збив 19-річну хмельничанку 11:05 В ДТП у Полонному загинув 32-річний чоловік: деталі 10:36 У “Хмельницькводоканалі” пояснили, як платити за воду після підвищення тарифів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up