На Хмельниччині від COVID-19 помер 50-річний чоловік. Ситуація в області

На Хмельниччині від COVID-19 помер 50-річний чоловік.  Ситуація в області
Фото ілюстративне
  • У Хмельницькій області зафіксували 17 смертельний випадок від хвороби.
  • Якою є вечірня статистика захворювання, читайте далі.

 

На Хмельниччині вже зафіксували 787 лабораторно-підтверджених випадків COVID-19. Це 51 дитина і 105 медиків. До кінця дня в області підтвердили ще 38 нових випадків хвороби. Про це зазначили у Хмельницькій обласній державній адміністрації. 
Де зафіксували хворих:

  • 35 - Дунаєвецький район
  • 1 - Летичівський район
  • 1 - м. Старокостянтинів
  • 1 - Городоцького район.

Читайте також: Ще одна смерть і 25 нових випадків: свіжа статистика COVID-19 на Хмельниччині

Наразі на лікуванні в області знаходиться 237 людей. З них: 42 лікується на стаціонарі, а 195 амбулаторно. Це четверо дітей і дев'ять медиків. 

Ще один смертельний випадок зафіксували від COVID-19 станом на 19:00. Стало відомо, що у Хмельницькій інфекційній лікарні помер 50-річний чоловік. Сам він був із Старокостянтинівського району.  Нагадаємо, це вже друга смерть за останню добу. Сьогодні, 26 червня, померла 64-річна жінка із Хмельницького. Загалом смертей внаслідок коронавірусу стало 17.

Одужали на Хмельниччині 533 особи. Це 67,7% від підтверджених випадків. З них: 47 - це діти, а 95 - медпрацівники. Станом на 19:00 оудажло ще  6 людей:

  • 5 - м. Кам’янець- Подільський
  • 1 - м. Старокостянтинів.

Читайте також: Спалах COVID-19 в інтернаті на Хмельниччині: заклад поставлять під охорону

                            На Хмельниччині не можна послаблювати карантин – МОЗ

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.


 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (39)
  • Слава Я
    Безграмотність поданої інформації вражає.
  • Сергей Стопа
    Нужно медикам запретить выход из больниц. И все будут здоровы.
  • Таня
    Таня придумай собі інший нік. Маски в мене є. Я пишу про те, як робиться, якщо ой капец ой кошмар. Зараз скажу більше, в Сингапурі лікують і роблять тести безкоштовно.
  • Юлия Михайлова
    А в чоловіка,які супутні захворювання??? Чого не пишете,що жінка була онкохворою,а ковід був безсимптомний,можливо вона померла не від ковід
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:07 Крок до чемпіонства: БК «Хмельницький» впевнено обіграв «ДіДіБао» 10:47 Провідна неділя у Хмельницькому: як курсуватиме транспорт до кладовищ 10:16 Хмельницькі водолази дістали з річки тіло дитини, яку шукали 10 днів 09:30 У Хмельницькому змінять рух тролейбусів через ремонт на Чорновола Від читача 16:37 Зловмисники можуть "продавати" в інтернеті товари, яких насправді не існує, за частковою передплатою або повною оплатою наперед. 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 16 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:29 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:50 Мікрогранти і навчання: туристичний бізнес з Хмельниччини запрошують до участі в національному проєкті 19:27 2,76 мільярда на охорону довкілля: які заходи планують для Хмельницького 19:09 Як хмельницькі прокурори «бʼються» за пенсії та свої інвалідності: дослідження VSIM.UA 18:41 В’язниця для «громадського активіста»: суд покарав хмельничанина Деревʼянчука 18:02 Хмельницький отримав міжнародну допомогу на 200 тисяч євро photo_camera 17:02 Крупі продовжили запобіжний захід 16:35 Ціни за проїзд: скільки коштує дорога з Хмельницького в міста області 15:42 Патрульні зупинили водія, який перетнув подвійну суцільну лінію на Свободи play_circle_filled 15:06 Кладовища Хмельницького: де вже немає вільних місць (ІНФОГРАФІКА) 14:19 Судитимуть жителів Хмельниччини, які наловили риби майже на мільйон гривень 13:50 У Кам’янці перекриють рух транспорту: деталі 13:19 Що показують у кінотеатрі Шевченка (АФІША)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up