На Хмельниччині з діагнозом COVID-19 померли ще дві людини. Ситуація в області

На Хмельниччині з діагнозом COVID-19 померли ще дві людини. Ситуація в області
Фото ілюстративне
  • На Хмельниччині підтвердили ще 185 хворих на COVID-19.
  • В ОДА повідомили і про два летальних випадки за добу.

На Хмельниччині за добу COVID-19 діагностували ще у 185 осіб. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації станом на 18:00. Де саме виявили хворих:

  • 69 - м. Хмельницький
  • 30 - м. Кам’янець-Подільський
  • 20 - Волочиський район
  • 20 - Красилівський район
  • 7 - Дунаєвецький район
  • 7 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 6 - Деражнянський район
  • 4 - Теофіпольський район
  • 4 - Хмельницький район
  • 4 - м. Старокостянтинів
  • 3 - м. Нетішин
  • 3 - Городоцький район
  • 2 - Летичівський район
  • 2 - Полонський район
  • 2 - Старокостянтинівський р-н
  • 1 - м. Славута
    1 - м. Шепетівка.

Наразі на Хмельниччині ще лікується 2993 особи: 521 пацієнти перебувають у стаціонарі, ще 2472 - на амбулаторному лікуванні. Серед них 144 дитини, 245 медиків.

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 63,2%. 

Всього одужало вже  2328 осіб, тобто 42,9% від підтверджених випадків. Станом на вечір 23 вересня на Хмельниччині одужали ще 58 осіб. 
В ОДА повідомляють і про два летальних випадки в області. Що відомо:

  • 82-річна жінка м.Кам'янець-Подільський, померла в у районній лікарні. Діагноз підтверджено посмертно.
  • 55-річний чоловік Волочиському районі, помер у Волочиській ЦРЛ, діагноз підтверджений посмертно.

Наразі кількість смертельних випадків в області - 106.

Від початку пандемії у Хмельницькій області зареєстровано 5427 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (3)
  • PutnickFree
    Тепер до лікарні попасти дуже важко - місць немає.
    Як завжди, спочатку - лікуйтесь дома і тести тільки платні, а потім забрали у важкому стані так вони і до результатів тестів не дожили.
  • Сергій Горобчишин
    Невідомо, хто і в якому віці буде наступний.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:04 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:08 Викладач, вихователь та кухар: вакансії у сфері освіти в Хмельницькому 18:21 Понад два роки був зниклим безвісти: попрощалися з Віктором Казмірчуком Від читача 16:37 У Хмельницькому відбудеться круглий стіл для роботодавців 17:33 П’ятьох захисників з Хмельницького району посмертно відзначили держнагородами (ІМЕНА) 16:49 Судитимуть керівника товариства, який заволодів будматеріалами під час будівництва для ДСНС 16:03 У Хмельницькому попрощалися з 38-річним Сергієм Подлюком 15:22 Душив і вимагав гроші: затримали чоловіка, який у Шепетівці напав на пенсіонерку 14:29 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 13:02 На Хмельниччині медики врятували чоловіка з непритомністю та зупинкою дихання 12:33 Рятувальники показали, як гасили ранішню пожежу на Гречанах play_circle_filled photo_camera 11:52 На Кам’янеччині розшукали 13-річну дівчинку: з родиною працюють соцслужби 11:19 20 студентів отримають мерські стипендії, а 20 хмельничан – відзнаки: що вирішили на виконкомі 10:41 Смертельна ДТП поблизу Кам’янки: поліція відкрила кримінальне провадження 09:31 Де на Хмельниччині безпечно купатися: результати моніторингу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up