Нольпаза - зірка в сузір'ї інгібіторів, що відповідають за нормалізацію рівня соляної кислоти в шлунку (новини компаній)

Нольпаза - зірка в сузір'ї інгібіторів, що відповідають за нормалізацію рівня соляної кислоти в шлунку (новини компаній)

Препарат Нольпаза з'явився на ринку ще в 2015 році і за цей час неодноразово довів високу ефективність, що пояснює популярність ліків не тільки в лікарській спільноті, а й серед пацієнтів.

Охочі можуть вивчити більш детальну інформацію про дію ліків https://liki.ua/ru/shop/brands/nolpaza-7863, особливості застосування, побічні ефекти тощо.

Нольпаза: особливості та спосіб застосування

В основі препарату лежить діюча речовина пантопразол, яка специфічним чином впливає на парієтальні клітини. Це дає змогу контролювати кислотність шлункового соку і запобігати патологічним проявам, характерним для захворювань травного тракту. Крім інгібування хлористоводневої кислоти, Нольпаза також є ефективним засобом для лікування виразкових уражень верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, особливо викликаних хелікобактером, через що часто застосовується в комплексній терапії.

Нольпаза випускається у формі гастрорезистентних таблеток, де концентрація діючої речовини представлена в різних кількостях - 20 і 40 мг. Препарат також виробляють у формі розчину для внутрішньовенних ін'єкцій, коли немає можливості приймати засіб перорально. Купірувати симптоми захворювання вдається вже через 2 тижні після застосування препарату. Але терапія повинна проводитися під наглядом лікаря, який призначить коректне дозування, тривалість прийому і зможе контролювати ефективність лікування.

Список основних переваг Нольпази

Препарат добре переноситься пацієнтами різного віку, хоча існують деякі обмеження для пацієнтів, які не досягли 18-річчя. Загалом до переваг відносять таке:

Ще одна важлива перевага - невисока вартість ліків. Нольпаза доступна для широкого кола пацієнтів, полегшуючи симптоми розладу травлення і допомагаючи в боротьбі з широким спектром гастроентерологічних захворювань.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРЕПАРАТУ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З ЛІКАРЕМ

keyboard_arrow_up