Локдаун в Україні введуть з 8 січня – ЗМІ

Локдаун в Україні введуть з 8 січня – ЗМІ
Фото ілюстративне: 24 Канал
  • Чи вдасться українцям відсвяткувати Новий рік та Різдво без локдауну, ще остаточно невідомо. Але він точно буде.

Кабінет міністрів готується ввести повний локдаун з 8 по 24 січня, щоб стримати розповсюдження коронавірусу і сезонних грипу та ГРВІ. Про це повідомляє "Українській правда", з посиланням на джерела в уряді.

За даними УП, Кабмін готується запровадити локдаун з 8 по 24 січня включно. Сьогодні, 9 грудня, з цього питання проходить нарада міністрів.

Як  зазначив прем'єр Денис Шмигаль в інтерв'ю УП, введені обмежувальні заходи будуть загалом схожими на ті, які були під час карантину вихідного дня.

  • "Звичайно, якісь будуть трохи жорсткіші, якісь трошки м’якіші, тобто ми врахуємо ті особливості і, скажемо, ті знання, які все-таки вже отримали протягом цих шести днів карантину. Ми врахуємо особливості такого зимового, канікулярного періоду, і також десь попробуємо сумістити ті можливості, які дають зимові канікули, з тою необхідністю, яка є при запровадженні такого розриву епідеміологічного ланцюжка", - зазначив він.

Передбачається, що в цей період буде заборонено:

  • відвідування навчальних закладів, крім дошкільної освіти та спеціальних закладів,
  • робота кафе, барів, ресторанів,
  • робота ТРЦ, розважальних закладів, салонів краси, фітнес-залів, басейнів,
  • продовольчих і непродовольчих ринків.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (56)
  • Василь Пачковський
    Якщо всі на  локдауні то для кого будуть працювати  садочки , там що не люди працюють?
  • Helen Helen
    Мені цікаво чи будуть депутати під час локдауну отримувати з/п? Бо в мене з/п не буде!!!!
  • Раиса Цимбалюк
    Дурдом,до чого тут з 8 по25,всі свята хай хапають корону))))
  • Валентина Алексійчук
    Вони поки його введуть,то вже й не треба буде.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:30 У Подільському державному університеті призначили нового керівника 19:30 На Хмельниччині попрощалися з трьома загиблими військовими 18:28 Буде вітряно: прогноз погоди на 14 березня на Хмельниччині 17:46 Ямковий ремонт на Хмельниччині: де цього тижня працювали дорожники Від читача 13:48 Міра запобіжного заходу для підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення 17:01 У Хмельницькому керівника благодійної організації підозрюють у привласненні донатів для військових 16:12 Викрили посадовця Хмельницького районного ТЦК, який брав хабарі за непризов 15:29 На Хмельниччині пенсіонерка зникла з будинку-інтернату: її знайшов службовий собака 14:48 Брали від 7 тисяч доларів: на Хмельниччині викрили організаторів втечі за кордон 14:14 У Пенсійний фонд Хмельницького запрошують на роботу (ВАКАНСІЇ) 13:30 Підприємця з Хмельницького засудили за зрив поставки дронів для війська 12:47 Помер хмельницький ресторатор Євгеній Кот photo_camera 12:15 Чи залишиться оплата готівкою в маршрутках Хмельницького 11:30 Хмельничанин викрав у знайомого мікроавтобус і продав його: суд виніс вирок 10:51 Підтвердилась загибель двох воїнів з Хмельниччини, яких вважали зниклими: Миколи Колесника та Романа Юрасюка 10:03 У Хмельницькому зупинили п’яного водія Toyota 09:18 Отримав довічний вирок у російському полоні: на Хмельниччину повернувся офіцер Василь Ткачук 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up