Подружжя та пенсіонерка: що відомо про нові випадки COVID-19 у Хмельницькому

Подружжя та пенсіонерка: що відомо про нові випадки COVID-19 у Хмельницькому
Фото ілюстративне
  • Вчора у місті виявили 3 нові випадки коронавірусної хвороби. 

З початку пандемії у Хмельницькому зафіксовано 61 випадок захворювання на Covid-19. З них 48 осіб вже одужали, 11 хворіє (4 лікується в стаціонарі), 2 померли. Такі дані міської ради на ранок 9 липня.

Напередодні в обласному центрі виявили 3 нові випадки захворювання:

- чоловік і дружина 40 та 39 років. Коронавірус у них підтвердили у приватній лабораторії. Пацієнти лікуються амбулаторно.

- жінка 63 років. Пенсіонерка госпіталізована в інфекційну лікарню.

  • "В інфекційній лікарні 38 хворих на COVID-19 (4 мешканці Хмельницького) і 6 з підозрою на COVID-19 (4 особи з Хмельницького)", - уточнили в міськраді.

Нагадаємо, в Україні підтверджено вже 51 224 випадки COVID-19. З них 23 784 одужали, 1327 померли. Протягом останньої доби, 8 липня, було виявлено 810 хворих.

На Хмельниччині загалом підтвердили 872 випадки коронавірусної хвороби.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (7)
  • Людмила Созанская
    Ооо,якщо викликали швидку,треба шукати там,можливо.
  • Тетяна Чернова
    Такі всі розумні, все вони знають. Президент Бразилії теж розказував, що все брехня, ковіду немає, то легкий грип. На для в нього виявили, правда переносить в легкій формі, а ось дружина і мама госпіталізовані. Бразилія на другому місці в світі по зараженню. Але в наших людей дурість процвітає!
  • Юрій Гудок
    Короновірус розповсюджується від людей які не звертаються до медиків і самі є носіями. Наприклад молода людина з крепким імунітетом може переходити його на ногах думаючи що це грип. А для іншого це може бути набагато важче з ускладненнями. Це 100%
  • Перехожий
    А ви перед тим, як цю інфу подавати, про Костю подумали? В людини істерія на фоні нервового зриву.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:43 В'їхав у дорожній знак: у водія на Хмельниччині виявили понад 2 проміле 15:06 Де дешевше: порівняли ціни на овочі у Хмельницькому 14:28 У Хмельницькому до кінця червня ускладнять рух на 2 вулицях через ремонт 13:50 Волонтера «Дядю Грішу» не хотіли пускати в хмельницьке «KFС»: деталі Від читача 22:37 Чемпіонат світу з футболу 2026: прогнози експертів. Огляд ЗМІ 13:29 Фіктивний шлюб за гроші викрили у Хмельницькому: затримали підприємця 13:05 ЖК «Dream Hills» від «КомфортБудПлюс»: новий сучасний простір для життя вашої родини (новини компаній) 12:53 У Хмельницькому попрощалися з 47-річним воїном Олександром Ковальчуком 12:06 На Хмельниччині чоловік у бронежилеті погрожував поліцейським автоматом: вводили спецоперацію 11:28 На Хмельниччині судитимуть директора коледжу через зникнення 2,1 млн грн на тренажери 10:53 На Шепетівщині через вибух невідомого предмета постраждав 11-річний хлопчик 10:01 Польсько-українські відносини: спільне звернення журналістів двох держав 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:47 У Дунаївцях демонтували останнього Леніна в Україні 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 23 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 На Хмельниччині 23 червня очікується негода: прогнозують грози та шквали 20:25 Відключення світла у Хмельницькому 23 червня: у списку 155 вулиць (АДРЕСИ) 19:46 Майже у 16 разів вище норми: на Хмельниччині спіймали нетверезого водія 19:09 На Шепетівщині набирають поліцейських для роботи у школах 18:41 На Хмельниччині через спеку запровадили обмеження для вантажівок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up