Померли 55 українців, хворих на COVID. Останні дані МОЗ

Померли 55 українців, хворих на COVID. Останні дані МОЗ
  • В Україні підтвердили 1188 нових випадків коронавірусу за останню добу.

У Міністерстві охорони здоров’я оприлюднили ранкову статистику захворювання. За минулу добу ще 1188 людей захворіли на COVID. Серед них 62 дитини та 6 медпрацівників.

Ситуація в Україні за минулу добу:

  • госпіталізовано – 601 особу;
  • померло – 55 хворих;
  •  одужало – 4 682 особи;

За добу протестовано:

✔️ методом ПЛР – 27 036 осіб,

✔️ методом ІФА – 10 538 осіб,

✔️ експрес-тестами – 17 722 особи.

За весь час пандемії в Україні на коронавірус захворіло  2 227 225 осіб, одужало - 2 145 660. Внаслідок ускладнень померло  51 902 хворих.

За останню добу найбільше випадків хвороби зафіксували у столиці, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:42 В Хмельницькому зафіксовані аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 13:00 У Хмельницькому проведуть захід, присвячений пам’яті захисників та підтримці ветеранів 11:58 Двох жителів Летичева засудили за незаконний вилов риби 11:01 «Шахтар» у Камʼянці і «подільське дербі»: що і коли дивитися хмельницьким вболівальникам Від читача 11:32 Хмельницька митниця інформує 10:36 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:32 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 серпня (ІНФОГРАФІКА) 08:38 Через негоду без світла залишилися 42 тисячі споживачів Хмельниччини 19:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 18:32 У Хмельницькому та області погіршиться погода: град, грози та шквали 17:36 Депутатку Славутської міськради засудили за недостовірне декларування 16:41 Крупі знову продовжили запобіжний захід 15:44 «Далі буде»: український центр далекобійних дронів анонсував продовження ударів по цілях у РФ (соціальна реклама) 15:28 12 тролейбусів змінять маршрут 8 серпня, ще три скасують 14:57 Ректора ХНУ призначили на новий термін 14:19 Частина Виставки майже добу буде без води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up