Понад півтисячі нових хворих та ще 3 смерті: останні дані про Covid на Хмельниччині

Понад півтисячі нових хворих та ще 3 смерті: останні дані про Covid на Хмельниччині
Фото ілюстративне
  • За добув області значно зросла кількість випадків коронавірусу.
  • Також збільшилася кількість летальних випадків. 
  • Якою нині є ситуація з хворими в області, дізнавайтеся на нашому сайті.
 

У Хмельницькій області зареєстрували 592 нових випадки коронавірусного захворювання:

  • 14 - м. Кам’янець-Подільський
  • 4 - м. Славута
  • 19 - м. Старокостянтинів
  • 187 - м. Хмельницький
  • 16 - м. Шепетівка
  • 18 - Білогірський район
  • 8 - Віньковецький район
  • 61 - Волочиський район
  • 29 - Городоцький район
  • 22 - Дунаєвецький район
  • 15 - Ізяславський район
  • 37 - Кам’янець-Подільський р-н
  • 10 - Красилівський район
  • 40 - Полонський район
  • 2 - Славутський район
  • 16 - Старокостянтинівський р-н
  • 4 - Старосинявський район
  • 14 - Теофіпольський район
  • 33 - Хмельницький район
  • 9 - Чемеровецький район
  • 3 - Шепетівський район
  • 31 - Ярмолинецький район

Таким чином від початку пандемії в області зафіксовано 17 920 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 641 - діти, 1279 - медпрацівники, 1035 - працівники освіти.

На лікуванні нині перебуває 10 960 осіб: 983 лікується стаціонарно, 9977 амбулаторно. Такі дані ОДА станом на вечір 1 листопада.

Кількість летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 в області складає - 339.

Зокрема сьогодні було зареєстровано 3 нових летальних випадки:

  • 2 - м. Хмельницький (жінки, 53 і 61 рік)
  • 1 - Білогірський район (жінка, 60 років).

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (120)
  • Таня Загурська
    Хто це має перевіряти??? Хворий сиди ДОМа , що не ясно!!!
  • Константин Савельев
    Это последствие того что власть Украины украла с фонда деньги.
  • Александр Ковалюк
    Доброго дня, підскажіть хто знає роблять в нас в Хмельницькому бесплатно тести на ковід?
  • Василько
    В дитячих садочках масово хворіють вихователі і няні, на карантин групи не закривають, при тому що "керівники області і міста" говорили що при виявленні хоч одного хворого в групі чи працівників що там працюють будуть відправляти на карантин. Є садочки у яких більш як 50% працівників хворі, але завідуючі говорять працювати далі, а як їх не цікавить!!!
    Игорек reply Василько
    Моя дитина не хворіє ,як ваша хворіє то лікуйте її в дома
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:05 На Хмельниччині попрощалися 21-річним Олександром Бронніковим, який загинув на Луганщині 14:04 Серед затриманих — жителі Хмельниччини: на кордоні зі Словаччиною зупинили чоловіків 13:02 Пропонував патрульним 15 000 гривень: у Хмельницькому зупинили пʼяного водія в комендантську (ВІДЕО) 12:03 Секс, їжа та 8 березня: головні стереотипи про Великий піст, які спростовують священики Від читача 13:00 До уваги українських підприємств-імпортерів 11:18 Шахраї виманили у жителів Хмельниччини 390 тисяч гривень: подробиці 10:27 На Хмельниччині за добу — сім пожеж: що і де горіло 09:41 Посмертно і особисто: на Хмельниччині військових відзначили державними нагородами 21:00 Обличчя хмельницького Майдану: де зараз ті, хто починав революцію в місті photo_camera 20:43 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 21 лютого 20:12 Загинули троє військових з Хмельниччини: Дмитро Боднарчук, Василь Казмірчук та Олександр Квасневський 19:09 Морози відступають: якою буде погода на вихідні 21–22 лютого на Хмельниччині 18:11 У клініці Суходолі були обшуки. Яка причина та що знайшли? 17:30 На фронті загинув 21-річний військовий з Хмельниччини Олександр Бронніков 16:52 У Хмельницькому викрили сімейний наркобізнес: затримали батька та двох синів 16:11 На щиті повернулось шестеро військових з Хмельниччини. Хто вони 15:28 Дрібні паперові гривні втратять статус грошей: в НБУ назвали дату
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up