Партнер рубрики Здоров'я

Ще одне місто на Хмельниччині переводить школярів на “дистанційку”

Ще одне місто на Хмельниччині переводить школярів на “дистанційку”
  • На дистанційне навчання переходить ще одне місто Шепетівського району. 

Хмельниччина перебуває у “помаранчевій” зоні. Щоденно медики фіксують все більше хворих на Covid-19. А у вихідні Хмельницька область навіть опинилась у лідерах за кількістю нових випадків коронавірусу. 

Вслід за Нетішином, посилюють карантин і в Славуті. Там теж запланували перевести школярів на дистанційне навчання. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 24 січня, під час за­сі­дан­ня місь­кої ко­мі­сії з пи­тань тех­но­ген­но-еко­ло­гіч­ної без­пе­ки та над­зви­чай­них си­ту­ацій ви­ко­нав­чо­го ко­мі­те­ту Сла­вутсь­кої місь­кої ра­ди.

У режим дистанційного навчання з 25 січня переводять заклади освіти (крім зак­ла­дів дош­кіль­ної ос­ві­ти) та куль­ту­ри Сла­вутсь­кої місь­кої те­ри­то­рі­аль­ної гро­ма­ди у ре­жим дис­танцій­но­го нав­чання.

"...До пок­ра­щен­ня епі­де­міч­ної си­ту­ації на те­ри­то­рії Сла­вутсь­кої місь­кої те­ри­то­рі­аль­ної гро­ма­ди. Та­ка про­по­зи­ція бу­ла під­три­ма­на од­но­го­лос­но чле­на­ми ко­мі­сії. Про від­новлен­ня оч­ної фор­ми нав­чання гро­мадсь­кість бу­де по­ві­дом­ле­но до­дат­ко­во», - йдеться у повідомленні ви­ко­нав­чо­го ко­мі­те­ту Сла­вутсь­кої місь­ко­го ра­ди.

Нагадаємо, у Нетішині учнів перевели на дистанційну форму навчання з 24 січня. Попередньо, школярі навчатимуться у такому форматі до 31 січня.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (1)
  • Татьяна Гамрецькая

    Надоїли вже з тою короною !

21:51 У бою загинув командир десантно-штурмової бригади Вадим Журавський з Хмельниччини play_circle_filled 20:18 Трирічний Лео, який живе на Хмельниччині, виконав пісню Kalush Orchestra (ВІДЕО) 18:59 Хмельниччина опинилась в трійці областей-лідерів за привабливістю ведення бізнесу 18:05 Хмельницькі волонтери не мають чим заправляти авто Від читача 12:30 Пацієнт, якому вперше на Поділлі виконали трансплантацію серця - у доброму стані виписаний додому (відео) 17:46 У хмельницьких річках дохне риба та цвіте вода. Що із цим робитиме влада photo_camera 17:03 Чи будуть у Хмельницькому відзначати День захисту дітей 16:42 Як москалі бачать українців: хмельничани зняли ще одне гумористичне відео play_circle_filled 16:17 Голодний та брудний: 13-річний хлопчик пройшов пішки 25 кілометрів до родичів на Хмельниччину 15:38 Скільки коштують овочі та фрукти в Хмельницькому: ціни на ринку та в супермаркеті (ІНФОГРАФІКА) 15:11 Оформити ID-картку та закордонний паспорт відтепер можна одночасно 14:31 18-річний хлопець вбив односельця за телефон. Йому дали 7 років 13:46 В опечатаній церкві на Хмельниччині відновили службу упц мп 13:12 На Шепетівщині двоє пенсіонерів загинули під час пожежі 12:29 Мешканця Полонного судитимуть за домашнє насильство 11:41 Де у Хмельницькому не буде води 24 травня 11:27 Держпродспоживслужба розпочала перевірки АЗС через завищення цін 10:34 На Хмельниччині “Москвич” зіштовхнувся з мотоциклом. 20-річний юнак в лікарні 10:10 Марина Бех-Романчук виборола ІІ місце на змаганнях у Великобританії 09:26 У Зеленського просять заборонити моспатріархат, а церковне майно віддати ПЦУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up