Що зачинять, а що буде працювати. У МОЗ розповіли про можливі обмеження локдауну

Що зачинять, а що буде працювати. У МОЗ розповіли про можливі обмеження локдауну
Фото: УНІАН
  • Під час локдауну в Україні планують закрити школи, ресторани і фітнес-центри.
  • При цьому будуть працювати гірськолижні курорти та церкви.

Під час карантину, який Кабмін потенційно може запровадити з початку січня, можливо працюватимуть гірськолижні курорти, готелі та церкви. Про це розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко на зустрічі з журналістами, пише "Українська правда".

Як зауважив Ляшко, громадський транспорт під час карантину працюватиме. Також не закриватимуть продуктові магазини. Окрім того, можуть дозволити працювати гірськолижним курортам, щоб люди виїхали з мегаполісів.

Церкви працюватимуть з обмеженням одна людина на 5 квадратних метрів

Закрити планують:

  • школи,
  • садочки,
  • спортзали,
  • ресторани,
  • розважальні заклади.

При цьому закладам харчування дозволять працювати на доставку і видачу замовлень, а готелям дозволять забезпечувати людей сніданками.

Як наголосив Ляшко, це попередній перелік обмежень, остаточне рішення уряд має ухвалити на засіданні 9 грудня.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (61)
  • Наташа Кармалита
    Тупість, мало хто ходить зараз по ресторанах та спортзалах, а якщо буде ходити транспорт та будуть працювати усі магазини та базари, до  лампочки той карантин!
  • Lora Kroft
    То це чк зрозуміти:в фітне-центрі заразяться,а в церкві стоять і дихають один одному в потилицю,то не заразяться?
    Хуан Матус reply Lora Kroft
    Це щоб темне середньовічне стадо мітингів і протестів не робило.
  • Андрій Гулеватий
    Закрити школи, які й так закриті на канікули - це дуже потужний хід
  • Liudmyla Suprunovska
    Тільки що пройшла біля нашої головної ялинки. Батьків з дітьми дуже багато. Без масок, їдять руками картопляні чіпси (діти пальці в самий рот сунуть, тобто-антисанітарія). Але з вірусом влада "договорилася" ввести локдаун пізніше. Проблема, якщо є, то сьогодні; якщо її відкласти на потім, це-не проблема, а знущання над народом.
    Котляр Светлана reply Liudmyla Suprunovska
    Liudmyla Suprunovska 100%
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Грози з градом: якою буде погода на Хмельниччині 14 липня 20:03 Відключення світла у Хмельницькому 14 липня: у списку 195 вулиць (АДРЕСИ) 19:09 До музею в Кам'янці-Подільському передали 51 унікальний археологічний артефакт 18:08 У Хмельницькому застосували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) Від читача 14:43 Квартирно-експлуатаційний відділ міста Хмельницького інформує про намір здійснити коригування тарифу на централізоване водопостачання 17:07 На щиті повертаються семеро воїнів з Хмельниччини. Хто вони 16:11 Сам катався дорогою: на Хмельниччині поліцейські повернули додому хлопчика 15:16 Хмельничанин через суд відсудив понад 137 тисяч гривень за невиплату зарплати 14:24 На Хмельниччині двоє 13-річних підлітків розкладали наркотики 13:30 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: очікуються грози, шквали та град 13:23 Жителька Хмельниччини втратила майже 700 тисяч гривень при купівлі авто 12:52 У Кам'янці на АЗС затримали нетверезого чоловіка з гранатою 12:03 На Хмельниччині п'яний чоловік влаштував стрілянину з рушниці: поліція вилучила зброю 11:26 В області є 23 «чорних» ФОПи: що це означає 11:03 Медицина майбутнього: у Хмельницькому вперше на заході України з’явився МРТ-апарат із ШІ (новини компаній) 10:45 На Хмельниччині засудили матір, яка ледь не заморила голодом немовля 10:05 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:58 На тиждень обмежать рух по Грушевського 09:16 Змусила роздягнутися малолітню родичку: на Хмельниччині розслідують дії 14-річної дівчини 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up