Скільки "активних" випадків COVID зареєстровано на Хмельниччині: дані на 14 червня

Скільки "активних" випадків COVID зареєстровано на Хмельниччині: дані на 14 червня
Фото - "РБК"
  • За вчора в області не виявили нових хворих.
  • Останні дані про коронавірус на Хмельниччині, дізнавайтеся на нашому сайті.

За минулу добу в області провели 11 досліджень методом ПЛР, 31- тест на антиген. Нових випадків COVID-19 не виявили.

Водночас одужали ще 3 осіб:

  • 2 - Хмельницький район
  • 1 - Шепетівський район.

Таким чином з початку пандемії в Хмельницькій області зареєстровано 88 530 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них:

- одужало 85 574 особи (96,7% від підтверджених випадків);

- летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19 - 1 845.

На лікуванні перебуває 1 111 осіб: 193 лікується стаціонарно, 918 - амбулаторно. З них 45 - діти, 36 - медпрацівники. Такі дані ОДА на 14 червня.

Завантаженість ліжкомісць з киснем у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 25,9%. В лікарнях перебувають 193 хворих, 55 - з підозрою.

Примітка: СOVID-статистика в розрізі районів області подається відповідно до нового адміністративно-територіального устрою.

Читайте також: За вихідні у хмельницькому центрі вакцинації зробили понад півтори тисячі щеплень від коронавірусу 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:12 Планові відключення світла у Хмельницькому на 27 січня 19:09 Після відлиги на Хмельниччині знову прогнозують мороз 18:45 Мистецтво багатошаровості: як використовувати метод «цибулинки»? (новини компаній) 18:04 Парк Чекмана, Молодіжний і Острів закоханих «опинилися в суді»: що не так із землею парків Від читача 08:53 21 678 ультразвукових досліджень проведено у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 17:07 У водія з Хмельниччини на кордоні виявили м’ясо на мільйон гривень 16:06 У Хмельницькій громаді попрощаються з 38-річним військовим Іваном Самолюком 15:05 Хмельничанин роками кривдив 78-річну матір: чоловікові оголосили підозру 14:04 На Хмельниччині зросла захворюваність на ГРВІ 13:01 Мешканці Хмельниччини перевантажили кол-центр «Хмельницькобленерго»: за тиждень — 7,5 тисяч звернень 12:01 За добу на Хмельниччині горіло пять будинків: врятували жінку 11:01 Хмельниччина втратила п’ятьох військових. Хто вони 10:08 Востаннє бачили у Лісових Гринівцях: продовжують шукати лікарку Анжелу Ніколайчук 09:30 У Хмельницькому зросли витрати на генератори: майже 1,1 млн грн за тиждень 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up