У Хмельницькому ще 154 людини захворіли на COVID-19. Ситуація в лікарнях містах

У Хмельницькому ще 154 людини захворіли на COVID-19. Ситуація в лікарнях містах
Фото ілюстративне
  • У Хмельницькому хворіє на COVID-19 ще 1095 осіб.

В місті знову додалось хворих. За добу коронавірус підтвердили ще у 154 осіб. Такі дані актуальні станом на 9 ранку, повідомляють у міській раді.

Загалом від початку пандемії вже зареєстрували 6049 випадків захворювання.

Свіжі дані по місту:

  • За добу захворіли 154 особи,
  • 4818 осіб одужали (126 за добу),
  • 136 хворих померли від ускладнень, 
  • 1095 хворіє (185 лікується в стаціонарі).

Наразі на Хмельниччині вже було зафіксовано 23607 випадків захворювання. За добу в області померло сім хворих з діагнозом COVID-19.

Дані по медзакладах:

Інфекційна лікарня:

  • В інфекційній лікарні станом на 9:00 136 хворих (8 дітей).
  • Госпіталізували 33 хворих, з  них 18 з Covid-19 і 15 осіб із підозрою (усі мешканці Хмельницького).
  • В інфекційній лікарні 108 хворих на Covid-19  (99 мешканців Хмельницького) і 15 осіб із підозрою.
  • В інфекційній лікарні 133 хворих із пневмонією, в міській дитячій лікарні - 8

Міська лікарня:

  • У міській лікарні станом на 9:00 85 хворих на Covid-19, 14 осіб із підозрою, 37 хворих із пневмонією.

Перинатальний центр:

  • В перинатальному центрі станом на 9:00 10 хворих на Covid-19 (1 мешканка Хмельницького) і 1 особа із підозрою.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (18)
  • Игорь Лехмус
    Откуда они берут эти цифры?если бесплатный тест результаты две недели.человек уже или гыгнет или вылечится.
    Светлана Шеренкова reply Игорь Лехмус
    Игорь Лехмус отож бо й воно!
  • Анжела Фурман
    Дааа,саме час відновлювати навчальний процес для студентів...
    Medved Krisztina reply Анжела Фурман
    Анжела Фурман їх ні хто не відновлює, і не треба . Я не готова підти і набрати хвороби а потім понести до дому дітям
  • Та Нюша
    Реальні цифри ще більші, тести роблять не всім (мені і сину не робили, хоча сімейного повідомили про контакт сина з хворим на коронавірус)
  • Андрей Яцунь
    Без вагань цю цифру можна множити на 7
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:38 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:32 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:04 Штраф за хабар у 6 000 доларів: судили медика Хмельницької обласної лікарні 19:31 Які дороги не ремонтуватиме місцева влада? Ми отримали перелік Від читача 12:49 Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, серед потерпілих - військові і родини загиблих захисників, - Нацполіція 18:30 На честь кого названі школи в Хмельницькому photo_camera 17:06 Пів кілограма психотропів: 26-річного хмельничанина посадили на десять років photo_camera 16:03 Жителю Хмельниччини, який викинув той-тер’єра з вікна, загрожує до 8 років 15:33 В управлінні поліції Хмельниччини є вакансії: деталі 15:02 Новий керівник ДСНС Хмельниччини: що про нього відомо і які має статки 14:40 Заново вчився говорити і написав книгу: історія ветерана з Хмельницького photo_camera 14:01 Навіки 57: у Хмельницькому попрощалися з Миколою Більчуком 13:14 Незаконно виготовив тютюну на 10 мільйонів гривень: судитимуть жителя Хмельниччини 12:29 Оплатив штраф, але оскаржив його у суді: водієві з Хмельниччини повернуть 20 400 гривень 11:36 Жінок з Хмельниччини ошукали «працівники банку» 10:47 Ветеранів війни запрошують на тренування в басейн «Плоскирів» 10:01 Пожежа в багатоповерхівці у Кам’янці-Подільському: врятували чоловіка 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 4 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up