У Хмельницькому виявили найбільше хворих на COVID. Останні дані

У Хмельницькому виявили найбільше хворих на COVID.  Останні дані
Фото - Суспільне
  • В області на коронавірус захворіло ще 197 осіб.
  • За минулу добу зафіксували один летальний випадок.

На Хмельниччині +197 хворих на коронавірус. Де виявили найбільше випадків:

  • 63 - м. Хмельницький
  • 20 - м. Шепетівка
  • 20 - м. Кам’янець-Подільський
  • 19 - Летичівський район
  • 15 - Волочиський район
  • 13 - м. Старокостянтинів
  • 7 - Деражнянський район
  • 7 - м. Славута
  • 6 - Городоцький район
  • 5 - м. Нетішин
  • 5 - Кам’янець-Подільський район
  • 3 - Ізяславський район
  • 3 - Красилівський район
  • 3 - Шепетівський район
  • 2 - Старокостянтинівський район
  • 2 - Теофіпольський район
  • 2 - Новоушицький район
  • 1 - Славутський район
  • 1 - Хмельницький район.

Як повідомляють у пресслужбі ОДА, за минулу добу проведено 544 дослідження методом ПЛР та 319 методом ІФА.

На лікуванні наразі перебуває 2136 осіб: 514 лікується стаціонарно, 1622 - амбулаторно. 

Завантаженість ліжкомісць у закладах області, що надають допомогу хворим з COVID-19 - 33,2% (514 хворих, 169 підозр).

Загалом на Хмельниччині одужало вже 43333 особи – це 93,5% від підтверджених випадків. З них 1569 - діти, 3353 - медпрацівники. Станом на 11-ту ранку в області одужало ще 132 особи. Де саме:

  • 2 - м. Кам’янець-Подільський
  • 1 - м. Нетішин
  • 1 - м. Славута
  • 1 - м. Старокостянтинів
  • 71 - м. Хмельницький
  • 1 - м. Шепетівка
  • 1 - Віньковецький район
  • 4 - Ізяславський район
  • 5 - Кам’янець-Подільський район
  • 5 - Красилівський район
  • 2 - Славутський район
  • 3 - Старокостянтинівський район
  • 13 - Теофіпольський район
  • 11 - Хмельницький район
  • 5 - Чемеровецький район
  • 1 - Шепетівський район
  • 5 - Ярмолинецький район.

Наразі в області зареєстровано 860 летальних випадків внаслідок ускладнень через COVID-19. За добу помер один хворий: 66-річний чоловік з Шепетівського району. 

Загалом від початку пандемії у  Хмельницькій області зареєстровано 46329 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1674 - діти, 3464 - медики. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:04 Відключення води у Хмельницькому 28 квітня: перелік вулиць 13:42 Хмельницький попрощався з добровольцем Дмитром Бондаревим, який загинув 2 роки тому 13:03 На Хмельниччині вітчим зґвалтував 11-річну падчерку: його затримали 12:28 ДТП у Хмельницькому з нардепом Лабазюком: що розповіли у поліції Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 11:52 У Хмельницькому знайшли розгубленого хлопчика: доїхав до міста і заблукав 11:08 Нардеп Сергій Лабазюк травмувався в ДТП у Хмельницькому: його госпіталізували 10:29 На Хмельниччині чоловік обікрав військового, який його прихистив: вирок посилили 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині померла парамедик екстреної допомоги Віра Магера 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 28 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Вдарять сильні заморозки: погода 28 квітня на Хмельниччині 20:02 На Хмельниччині оновлюють дороги і розмітку: де працює техніка 19:24 На щиті повертаються жителі Хмельниччини: Горбатенко Андрій, Кольцов Богдан та Семенюшко Андрій 18:47 Податкова викрила ювелірний бізнес на Хмельниччині: ухилялись від податків 18:08 У Хмельницькому пʼяний водій влетів у дерево: що відомо 17:29 На Хмельниччині розгорівся скандал навколо дому для літніх: взялася прокуратура 16:53 На Хмельниччині під час масштабної пожежі врятували кота 16:14 На Хмельниччині можливі обмеження руху через ремонт дороги 15:14 На Хмельниччині судитимуть жінку за державну зраду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up