У Проктології Веселовського лікують проктологічні хвороби без болю та з пожиттєвою гарантією (новини компаній)

У Проктології Веселовського лікують проктологічні хвороби без болю та з пожиттєвою гарантією (новини компаній)

Почуватися здоровим та бадьорим — важливо. Якщо ви шукаєте сучасну та надійну проктологічну клініку, де нададуть компетентну допомогу, цінують приватність та використовують найсучасніші техніки лікування, ласкаво просимо у Проктологію Веселовського. 

Автор  Наталія Бобрик

За понад дев’ять років роботи завдяки роботі спеціалістів проктологічної клініки Веселовського здоровими стали понад 11 500 пацієнтів.

Лікування геморою без болю та страшних маніпуляцій, операції за стандартами та протоколами Європейської асоціації колопроктологів — це вже реальність,  а не мрія. У клініці дають довічну гарантію (!) на всі види процедур, тож ви можете бути впевненими у якості отриманих послуг і при потребі — завжди звернутися за порадою чи допомогою.

Безболісне та безопераційне лікування

Команда закладу складається із досвідчених проктологів, які є справжніми експертами у цій галузі. Попереду у них багато планів та змін як для місцевих, так і жителів інших регіонів. Про роботу клініки та плани на майбутнє говоримо із генеральним директором Юрієм Веселовським, який вкладає сюди всю свою душу, час, знання та енергію.

— Вітаю! Розкажіть, як виникла ідея започаткувати проктологію Y. T. VESELOVSKYI? Які принципи сповідують працівники закладу?

— Початок моєї кар'єри в медицині пов'язаний з інтернатурою у сфері хірургії, де моя основна мета полягала в успішному розв'язання проблем зі здоров'ям пацієнтів. Мова про різні випадки, коли ми могли поліпшити якість життя людей, вирішуючи їхні проблеми зі здоров'ям. Однак особливою увагою для мене стали проктологічні питання, такі як геморой, поліпи, гнійники та інші.

Під час інтернатури я вперше зіткнувся з цими проблемами особисто, коли в мене виникла потреба в лікуванні тромбозу зовнішнього гемороїдального вузла. Це було складне переживання, я відчував біль і дискомфорт, але це дало мені глибше розуміння того, які переживання можуть виникнути у пацієнтів, яких я лікую. У цей період було багато болючих моментів та важкостей, але я зрозумів, наскільки важливо зробити лікування більш комфортним і ефективним для пацієнтів.

Моя дослідницька робота і пошуки — на шляху впровадження нових методів лікування, зокрема малоінвазивних методів проктології, які застосовуються у ведучих медичних центрах світу. А мета — покращити результати лікування і забезпечити пацієнтам менш болючий і більш ефективний підхід до лікування проктологічних захворювань. Моя робота спрямована на те, щоб покращити якість життя пацієнтів і забезпечити їм швидке відновлення після лікування.

— І справді, багато людей бояться звертатися за допомогою, бо очікують, що це боляче, довго і дорого. Але у клініці Веселовського не так. Розкажіть, як відбувається лікування.

— Клініка «Y. T. Veselovskyi» оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє проводити діагностику та лікування найскладніших проктологічних захворювань. Ми використовуємо інноваційні методи та мінімально інвазивні техніки, що дозволяють забезпечити максимальний комфорт для пацієнтів та зменшити тривалість відновлення.

Ви можете отримати повний спектр послуг, включаючи консультації, діагностику, безопераційне лікування, реабілітацію та догляд і відновлення. 

Наші спеціалісти чітко розуміють, що від правильності постановки діагнозу залежить ефективність лікування.  Попередньо записавшись, вам не потрібно чекати в черзі, а весь курс лікування займає лишень 47 хвилин (одна-три процедури). Погодьтесь, це дивовижний результат?!

До речі, обстеження кожного пацієнта включає аноскопію — через трубку зі світлом оглядають пряму кишку до 10 сантиметрів. У кожному випадку є фотофіксація. Тож Ви зможете побачити на планшеті свою проблему очима лікаря. 

Після курсу лікування ви отримаєте довічну гарантію на отриманий результат. Також пропонують усі подальші профілактичні огляди та діагностику за спеціальною ціною.

— Медицина дуже швидко розвивається, з'являються нові заклади, чи боїтесь Ви конкуренції?

— На мою думку, конкуренція не має нічого спільного зі страхом. Навпаки, вона спонукає до розвитку. Коли ми розуміємо, що щось може бути покращене, то шукаємо кращі рішення, швидше, економніше та результативніше.

У нашому випадку ми обрали шлях покращення медичного обслуговування для людей. Наша мета —  забезпечити найкращий результат та комфорт для пацієнтів. Ми зосередили увагу на малоінвазивному лікуванні проктологічних проблем.

Щодо конкуренції в медичному сегменті, у нашому місті та області є багато фахівців, які також займаються проктологією та малоінвазивним лікуванням. Багатьох з них ми навчили. Ми надавали підготовку і навчання спеціалістів проктології та навчили їх правильно спілкуватися з пацієнтами та надавати якісну медичну допомогу.

Ми завжди віддавали перевагу спеціалістам, які дійсно бажали навчатися та покращувати якість лікування. Націленими на результати, ми надавали необхідний досвід та підтримку для вдосконалення їхньої роботи. Таким чином, конкуренція в нашій галузі розглядається як стимул до розвитку та покращення якості медичної допомоги для пацієнтів.

— А можете назвати імена тих спеціалістів, які працювали у клініці Веселовського?

—  Так, звісно. Інна Ненашко згодом заснувала свою клініку ProfClinic, Аліна Шпадик — Приватну проктологію Тернопіль, Олена Гаврилюк відкрила два приватні проктологічні кабінети у Бучачі та Чорткові. Також багато наших лікарів зараз працюють в інших клініках Тернополя чи інших міст:

— Будченко Тетяна,  Оксфорд Медікал, Хмельницький

— Кузів Андрій, Оксфорд Медікал, Рівне

— Попович Іван, Мед-Атлант, Івано-Франківськ

— Неміш Петро, Оксфорд Медікал, Чернівці

— Монастирська Марія,

— Ковальський Дмитро, Оксфорд Медікал, Тернопіль

— Гуралюк Тетяна, Оксфорд Медікал, Івано-Франківськ

— Павлюк Сергій

— Валяєв Андрій, Рівненська обласна лікарня

— Зварич Олександр, Приватна  проктологія Тернопіль

— Недоступ Олексій, Інститут здоров’я Баланс, Івано-Франківськ

— Домбровський Олександр, Endo Clinic, Рівне

— Петрішен Олександр

Проктологія Веселовського вкладає значні зусилля у розвиток сучасної медицини та покращення рівня обслуговування пацієнтів. Саме тому тут вкладають значні ресурси, час та зусилля у підготовку медичного персоналу. У клініці Веселовського зростали багато висококваліфікованих спеціалістів, які отримали доступ до найсучасніших методів діагностики та лікування проктологічних захворювань. Ми пишаємось цим і нарощуємо наші партнерські стосунки з різними медзакладами та спеціалістами. 

— Як утримати це лідерство, адже ви були першими у безопераційному лікуванні проктологічних захворювань. Але підходи постійно змінюються.

—  Відповідь досить складна, тому що започаткувати щось першому не є проблемою, але якщо брати до уваги, що завжди будуть люди, які завжди старатимуться  покращити щось, а отже, конкуренція призведе до більш якісного рівня. Але він не завжди залишиться в тих, хто вперше почав це робити. Тому лідерство — це те, наскільки добре ви робите свою справу щодо людей і наскільки вони задоволені. Для досягнення цього, по-перше, має бути стержень, тобто ми завжди відштовхуємося від питання: «Як це буде корисним для наших клієнтів і якою буде їхня вигода?» По-друге, ми постійно дбаємо про комфорт відвідувачів. Наприклад, спочатку людина детально спілкується з асистентом лікаря в колл-центрі, де асистент детально розповідає, як буде проходити обстеження і чи потрібно готуватися. Ми пояснюємо  що нічого з собою не потрібно мати, ми вже про все подумали. Тобто бахіли , рушники одноразові, мило, гелі, оглядові гелі, одноразові тапочки, оглядові шорти, свічки, медикаменти — абсолютно все, що може знадобитися людині. Пацієнт може прийти просто з вулиці, навіть не замислюючись про те, що потрібно йти до лікаря. Після якісного обстеження — він спокійно повертається до своїх справ.

— Як ви дбаєте про конфіденційність даних пацієнтів?

— Розуміючи, наскільки це важливо, спочатку ми організували роботу так, що людина практично не контактує з іншими, наскільки це можливо. Тобто, якщо люди не спізнюються або спізнюються на кілька хвилин, години часу достатньо для обстеження, детальної розповіді про проблему, показу проблемних місць на фотографіях і роз'яснення, як цю проблему можна вирішити. Це показує, що ми реально піклуємося про пацієнтів. Після процедури або обстеження ми піклуємося про все, тобто людина може прийти просто з вулиці, навіть не думаючи про те, що їй потрібно йти до лікаря, пройти якісне обстеження і піти далі займатися своїми справами. Тобто це означає, що ми завжди ставимо інтереси пацієнта на перше місце. Ми відстоюємо думку, що потрібно робити все на користь клієнта.

— А як щодо пожиттєвої гарантії, як це відбувається на практиці?

— Ми розуміємо, що наші процедури відзначаються високою якістю, і рецидив надзвичайно низький порівняно з іншими клініками або дослідженнями. Але ми йшли ще далі, ввели пожиттєву гарантію. Тобто, якщо виникає рецидив після наших процедур, ми надаємо пацієнту безоплатну підтримку та необхідні процедури. Ми переконані, що це важливо для наших пацієнтів і показує нашу відповідальність за результат. Це підтверджує нашу репутацію і надійність.

Також ми вирішили підтримати пацієнтів під час карантину, запровадивши безкоштовну лікарську консультацію по телефону. Це була важлива послуга в умовах обмежень. Під час консультації по телефону лікар детально розпитував пацієнта про його стан і симптоми. За необхідності пацієнтові надавали рекомендації та призначали пробні препарати на деякий час. Це допомагало людям відчути покращення і отримати необхідну допомогу.

Безумовно, такий підхід до пацієнтів і надання якісних послуг допомагає нам підтримувати лідерство і репутацію серед клієнтів. Ми завжди стараємося бути кращими і надавати найкращий сервіс для забезпечення здоров'я наших клієнтів.

Пам'ятайте, що здоров'я є найціннішим надбанням у житті, тож не варто відкладати візит до лікаря, якщо у вас є ознаки проблем. У ТМ «Y. T. Veselovskyi» зроблять все, аби Ви забули про них назавжди. Виконають усе безболісно та ще й конфіденційно.

https://proctolikar.com

Наша офіційна сторінка у Facebook

Тел.: (067) 301 30 20

 

Ліцензія АЕ номер 4598 від 17.04.14 вид МОЗУ

keyboard_arrow_up