В Нетішині священник Московського патріархату обіцяв спустити собак на поліцейського

В Нетішині священник Московського патріархату обіцяв спустити собак на поліцейського
Колаж ілюстативний
  • Правоохоронець прийшов провести профілактичну бесіду через порушення карантинних вимог.

  • Міський голова Нетішина повідомив, що дві церкви систематично ігнорували всі прохання. В результаті на коронавірус захворіло багато людей. 

  • Олександр Супрунюк написав звернення до поліції та СБУ по факту масового інфікування в церквах МП.

Кількість інфікованих коронавірусом на Хмельниччині зростає. Наразі уже офіційно підтвердили 82 випадки COVID-19. Останні шість випадків виявили у мешканців Нетішина. Всі вони наближені до церков Московського патріархату. Їх у місті 2. За словами міського голови Олександра Супрунюка, настоятелі цих храмів систематично ігнорували звернення чиновників, лікарів та поліції. У списку інфікованих - священик, диякон та лікар, яка була в церкві і тісно контактувала з хворими. Ще трьох хворих виявили у сім‘ї священника.

Наразі в Нетішині в посиленому режимі працюють над виявленням контактних осіб. Для цього довелося залучити кілька служб. Серед них епідеміологи, поліцейські та співробітники СБУ. Через масове інфікування в церквах МП, міський голова Нетішина вже написав заяву до поліції та служби безпеки України. Що призвело до такого рішення, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Фото зі сторінки Олександра Супрунюка у  Facebook
  • Відео дня
    /li>

Довідково: Мирування (миропомазання) - обряд, під час якого священнослужитель помазує людей єлеєм, освяченим на литії.

За цим фактом міська рада зверталася безпосередньо до священника. З ним було проведено бесіду. Але згодом з’явилися факти ігнорування ним санітарних норм. До собору міський голова Нетішина направив поліцію для роз’яснювальної бесіди. В результаті на правоохоронця обіцяли спустити собак.

Міський голова розповів, що наразі ситуація у Нетішині доволі складна. По двох перших випадках - довелося опрацювати близько 1000 осіб. По атомній станції було 77 контактних осіб. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (21)
  • Инна Балашевская-Войтович
    Мер Супрунюк сам винен у цьому ...нещодавно на своїй сторінці писав ,що не має права заборонити правити у церквах і збиратися людям ...хоча пандемія була у розпалі....а тепер такий добренький звертається у СБУ щоб відкрили справу про масове інфікування ...Мера садити у тюрму -разом з тими попами кацапськими!!!! Коли йому пишуть неугодні коментарі на його сторінці у фейсбуці,він блокує!!! Боїться правди?!!!
  • Андрей Никифоров
    Читаешь комментарии, и понимаешь, какие у нас мелкие и гадкие людишки в стране живут...
  • Мастер Недолив
    Коллаж иллюстративный? С копирайтом vsim.ua?

    Вы вот прям уверены что всё нормально, да?
  • Маришка Димка
    Не лікувати їх взагалі,Бог в поміч!!! Дибілоїди!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:02 На Хмельниччині чоловік вбив тещу. Буде суд 11:31 Хмельничан кличуть на екскурсію в криївку 10:07 Загинула 59-річна жінка: на Хмельниччині Volkswagen збив велосипедистку 09:24 Нова підбірка кращих голів чемпіонату Хмельницького з мініфутболу (ВІДЕО) play_circle_filled Від читача 11:50 Десять років воював проти України: слідчі поліції завершили досудове розслідування відносно бойовика ПВК «Вагнер» 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 20 червня 21:01 Шквальний вітер та похолодання: прогноз для Хмельниччини на 20 червня 20:31 Побив падчерку через загублені 10 гривень: хмельничанин отримав тюремний вирок 20:02 Перейменування сіл на Хмельниччині: звідки пішли старі назви і які нові 19:38 З трьома воїнами попрощались на Хмельниччині photo_camera 18:56 Катування, побиття, амфетамін: за що судять поліцейських Хмельниччини 18:18 На 19 вулицях відключатимуть світло у Хмельницькому 20 червня (АДРЕСИ) 17:29 Працював у дитсадку, загинув на фронті: хмельничани попрощалися з Ярославом Туптинським photo_camera 16:53 Замість «Сільпо» на Шевченка буде «АТБ» 16:02 У КП «Хмельницькводоканал» потрібні працівники (СПИСОК ВАКАНСІЙ) 15:56 «Батьківщина» пропонує ухвалити закон, який надаватиме по 2 гектари землі військовослужбовцям, які захочуть її обробляти 15:05 Поліцейські врятували хмельничанок, яких вітер відніс на середину Дністра 14:02 На трасах Хмельниччини викрадають дорожні знаки. Поліція шукає причетних
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up