В Україні не вакцинованими залишається 31% вчителів - Міносвіти

В Україні не вакцинованими залишається 31% вчителів - Міносвіти
Фото - "Українська правда"
 • В Україні не зробили щеплення серед освітян - 203 тисяч осіб.
 • Такі дані оприлюднили у Міносвіти станом на 29 вересня.

Майже третина вчителів не зробила щеплення проти Covid-19, що складає 31% працівників освіти. Такі дані станом на 29 вересня озвучили у Міністерстві освіти і науки, передає Освіта.ua. 
До слова, кількість вакцинованих вчителів -  понад 452 тисяч,  з них майже 280 тисяч (42,7%) отримали повний цикл вакцинації та 172 тисячі (26%) – неповний. Не щепленими від коронавірусу залишаються 203 тисячі шкільних працівників, що складає 31%. 
За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, вакцинація серед освітян триває, і окремі області демонструють збільшення показників охоплення щепленням учителів. За його словами, принаймні однією дозою вакцини щеплено  69% вчителів. 

Також за словами міністра, в Україні наразі наявна така кількість вакцині мобільних бригад, аби освітяни пришвидшили темпи вакцинації, а регіони досягли  80%, необхідних для очної роботи шкіл в умовах «жовтої» зони.

За інформацією МОН,  лідерами серед щепленого персоналу шкіл з повним циклом вакцинації є Полтавська, Київська, Житомирська, Вінницька, Черкаська області і столиця. Найменші показники мають на Рівненщині, Львівській, Одеській та Івано-Франківській областях.

Відео дня

Опитування

Ви вакцинувалися від COVID-19?

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
 • Алексей Матвиенко

  І це найосвідченіша верства населення, вони мабуть і протчіпування вірять і про те що антени 5 ж велике зло...
 • Олексій Дідух

  Це ті на кого недіє гіпноз із зомбоящика
 • Наталя Починок

  І це їх вибір
 • Alex Volskiy

  Я взагалі не розумію навіщо мені ця вакцинація !

keyboard_arrow_up