Як правильно пити горілку: секрети вживання (новини компаній)

Як правильно пити горілку: секрети вживання (новини компаній)

Попри безліч доступних видів міцного алкоголю, чи не найбільш популярним вважається горілка. Це класичний напій, рецепт якого використовують понад 150 років. Без нього не обходиться практично жодна урочистість: від Нового року до весіль, від днів народжень до корпоративів.

Горілка завжди доречна та користується заслуженою популярністю. Щоб отримати від неї максимальне задоволення, важливо знати кілька секретів її вживання. Це дозволить отримати максимальну насолоду та оцінити якість алкоголю.

Головні секрети вживання горілки

Горілку рекомендується пити охолодженою. Тому перед вживанням її краще помістити у холодильник, це дозволить усунути різкий запах напою. Також вдасться дещо пом'якшити його. Таку горілку пити набагато легше, вона простіше засвоюється організмом. Серед інших секретів:

  1. Пити горілку рекомендується невеликими порціями, тож краще не випивати більше ніж 50 грамів. Таким чином можна відчути смак міцного алкоголю, який бажано пити одним махом.
  2. Келихи мають бути невеликими. Налийте в них трохи горілки та випийте її без зупинки. Чарка може бути циліндричної форми, на короткій ніжці або шот, головне — невеликий об’єм.
  3. Горілку рекомендується пити чистою, не змішуючи з іншими видами алкоголю. Якщо вже почали її вживати, краще не переходити на інше спиртне. В іншому випадку висока ймовірність швидко сп'яніти.

Також важливо вибрати відповідну закуску. Міцний алкоголь добре поєднується з м'ясом, зі свіжими та квашеними овочами, рибою. Вибирайте страви на свій смак і вони стануть хорошим доповненням. Такі прості правила допоможуть насолодитися напоєм.

Як уникнути похмілля після вживання горілки

Горілка, як і інші види міцного алкоголю, відома багатьом тим, що після неї на ранок буває похмілля. Якщо вино, шампанське або «Бейліз» практично ніколи не викликають такого, то у випадку з напоєм ймовірність вища. Існує кілька секретів, які допоможуть уникнути похмілля:

  1. за пару годин до вживання спиртного з'їжте два сирі яйця (альтернативою може стати пара картоплин);
  2. обов'язково закушуйте, найкраще для цього підійдуть страви з великим вмістом солі;
  3. не змішуйте горілку з іншими видами алкоголю або напоями, які його містять, це призведе до швидкого похмілля та погіршення самопочуття.

На ранок після гуляння можна випити легкі напої. Вони повинні вивести алкоголь. Хорошим детоксом стане чай з лимоном, покращити самопочуття допоможе мінеральна вода, розсіл. З їжі також краще вибрати щось просте. Наприклад, з першого рекомендується бульйон. Головне — знати міру. Це стане запорукою того, що вживання горілки залишить приємний смак і не викличе погіршення стану. В цілому — саме цей напій стане найкращим і найбюджетнішим вибором практично для будь-якого урочистого заходу.

keyboard_arrow_up