За добу померло 156 українців, хворих на COVID-19. Останні дані

За добу померло 156 українців, хворих на COVID-19. Останні дані
Фото - "Обласна газета"
  • На коронавірус в Україні захворіло ще 9 144 людей.

У Міністерстві охорони здоров’я оприлюднили ранкову статистику захворювання. Кількість нових випадків хвороби значно перевищила кількість тих, що одужали.

За минулу добу COVID виявили ще у 9 144 осіб. Серед них 563 дитини та 299 медпрацівників.

Ситуація в Україні за минулу добу:

  • госпіталізували – 3 309 осіб;
  • померло – 156 хворих;
  • одужало – 3 351 особа;

Всього було здійснено 81 333 тестувань. Зокрема:

  • методом ПЛР – 38 972,
  • методом ІФА – 15 627,
  • досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 26 734.

Загалом за весь час пандемії в Україні на коронавірус захворіла 1 394 061 особа; одужало - 1 194 373. Внаслідок ускладнень від хвороби померло 26 919 українців. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Іван Косин
    І ніякої 3 світової!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:31 Графік стоянок Екобуса в Хмельницькому в серпні 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:17 Вночі на Хмельниччині збили ворожий БпЛА: деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 30 липня (ІНФОГРАФІКА) Від читача 09:42 Чому «сенсаційні новини» найчастіше виявляються маніпуляцією 21:37 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:35 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:04 Священників мобілізують, вони йдуть до суду: історії та вироки на Хмельниччині 18:22 Два роки вважався зниклим безвісти: у Хмельницькому попрощалися з Дмитром Комаровим 17:40 Тимчасово буде обмежений рух тролейбусів вулицею Кам’янецькою 17:05 Як хмельничанам обрати надійний бойлер. Підказки від експертів ВЕНКОН (новини компаній) 16:58 На Деражнянщині п’яний водій намагався відкупитися від поліцейських 16:18 На Хмельниччині викрили схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: деталі play_circle_filled photo_camera 15:39 Понад 10 років присвятив службі: у Хмельницькому попрощалися з Леонідом Гадалем 14:55 На Кам’янеччині у безпритульного кота виявили сказ: деталі 14:13 У яких будинках в Хмельницькому в серпні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ) 13:07 Судитимуть жителя Хмельницького району за сексуальне насильство над неповнолітньою 13:00 Базовий чек-ап організму: які аналізи здати та де пройти обстеження у Хмельницькому 12:09 У реанімації мотоцикліст, який постраждав у ДТП біля Кам’янця 11:28 Через ремонтні роботи ускладнений рух транспорту
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up