Партнер рубрики Здоров'я

“Захищаю спогади жінок про пологи”: доула з Хмельницького розповіла, як допомагає майбутнім мамам

“Захищаю спогади жінок про пологи”: доула з Хмельницького розповіла, як допомагає майбутнім мамам
Фото ТРК "Місто"
  • Професія, що офіційно не зареєстрована в Україні, вже прижилася у Хмельницькому.
  • Навіщо потрібен професійний партнер при пологах, розповіла доула Анна Волохова.

Партнерські пологи вже давно не дивують ані жінок, ані лікарів. Часто-густо від самого початку й до кінця із породіллею присутній або її чоловік, або матір. Втім головний лікар Хмельницького перинатального центру Андрій Ропотан каже, що найкращим партнером є саме майбутній батько. 

Та от список супроводжуючих під час пологів нині розширився. Адже до можливих партнерів додалася ще доула. Щоб стати доулою в Україні, існує спеціальне навчання. Пройти його можна в Дніпрі. В той час у світі, цій діяльності навчаються в деяких клініках. Наприклад, у США, в госпіталі Денбері, можна отримати посвідчення доули перейшовши від теорії до практики.

Хмельничанка Анна Волохова працює доулою два роки. Жінка розповіла журналістам vsim.ua, як і чим допомагає майбутнім мамам.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up