Анна ГРІБІНЮК
Анна ГРІБІНЮК - Всі Статті (727)

Вікторія Українець ( народилась в м. Хмельницькому, 16.01.1982).Ведуча та режисер святкових подій.

Троє хмельничан, один з яких ще школяр, розповсюджували в навчальних закладах міста марихуану та синтетичнмй наркотик ЛСД.

Студенти КПНУ імені Івана Огієнка підтримали своїх колег з інших міст і також долучитися до євромайдану.

Проект «Квест» це розважальна ігрова передача телеканалу TV 7+ та Ексклюзив . Два героя виконують веселі завдання, отримують підказки, які ведуть їх до подарунку. Хто перший проходить квест—виграє. Програвших немає, адже іншому учаснику теж подарують втішний приз.

Жінку перестріли на перехресті вулиць Київської та Кам’янецької близько шостої години ранку. Старенька залишилася без 350 гривень.

Протягом тижня у кінотеатрі імені Шевченка та у «Планеті» показують мультфільм «Нікчемний Я - 2».

Численні переломи хребта та пошкодження внутрішніх органів у Інни Приступи. Дівчина невдало стрибнула із "тразанки", відпочиваючи із друзями. Батьки не в змозі оплатити дороге лікування. Усіх не байдужих просимо допомогти.

Відео з ревізією до хмельницької "Цукерні", що не потрапило до ефіру.

Кабінет в управлінні освіти, у якому записують дітей у садочок, в місті Хмельницькому працю є лише один день на тиждень – у вівторок. Мами у черзі скаржаться, що раніше було зручно – записували дитину безпосередньо в садочку.

Згідно з Законопроектом №9474 про повну заборону куріння в більшості закритих громадських приміщеннях, рестораннах, барах та кафе, деякі власники не дотримуються данного закону.

keyboard_arrow_up