Чистий Хмельницький

Не на полігон, то на "Європу". Комунальники скидають брудний сніг поруч з "мертвим" ТЦ на проїзді...

Організатори загальноукраїнської акції прибирання обрали місця, які в першу чергу потребують уваги та очищення.

Щорічна акція «Зробимо Україну чистішою» пройде 23 квітня. Організатори вирішили не обмежуватись прибиранням. Планують провести...

Автопарк комунального підприємства «Спецкомунтранс» поповнився сучасним МАЗом.

Куди ходять хмельничани, якщо «природа кличе»?

Звичайно, мріяти про європейські «місця громадського користування» з музикою та підігрівом нам і не спадає на думку, але хотілося, щоб принаймні в центрі міста було де піти в туалет, а люди не шукали темних кутків і кущиків. Адже деякі туалети - у жахливому стані, а більшість з них зачиняють ввечері.

Де «усамітнюються» хмельницькі чиновники. Ревізія туалетів

Журналіст "ВСІМ" перевірив стан туалетів у держустановах, які знаходяться у центрі міста, та куди найчастіше приходять хмельничани. Потрапити можна майже у будь-який з них без проблем, але туалетний папір зустріти вдалося не всюди.

Що залишили хмельничани у Дендропарку після травневих вихідних

У зелені зони хмельничани вибираються великими компаніями та цілими родинами. Наслідки такого відпочинку вже видно неозброєним оком. Після себе відпочивальники залишають купи сміття.

На Хмельниччині  переповнені полігони з відходами, 7 з них - у критичному стані

Згідно Реєстру місць віддалення відходів, всього на території Хмельницької області розміщено 843 сміттєзвалища та полігонів.

Приєднуйтеся разом із журналістами «ВСІМ» до масштабної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»

Покажи приклад оточуючим, долучившись до наймаштабнішого прибирання країни. Акція прибирання «Зробимо Україну чистою!» пройде у всіх містах України у суботу, 25 квітня. Початок об 10:00.

Вчимося не смітити разом! Журналісти «ВСІМ» прибирали у центрі Хмельницького

Всі добре знають, що «чисто там, де не смітять», але там, де прибирають – ще чистіше. Журналісти «ВСІМ» дізнавалися у хмельничан, чи не набридло їм дивитися на сміття під ногами та що вони роблять для того, аби за наше місто не було соромно.

На хмельницьких кладовищах гуляє сміття і горить гілля

Хмельничани готуються до Провідної неділі, впорядковуючи могили родичів. І цей процес не проходить безслідно. На міських кладовищах «зростають» гори відходів, які не поспішають вивозити.

Експерти не знають, чи відпочиватимуть хмельничани цьогоріч на пляжі. Альтернатива купанню - прогулянки

Якщо погода не підводить, то у травні хмельничани вже засмагають на піску та плавають у Південному Бузі. А от, чи буде у них така можливість у цьому році, невідомо. А поки пляж - під питанням, населення може відпочити у парках та скверах Хмельницького.

Куди у Хмельницькому здати непотріб, щоб підзаробити

Журналісти «ВСІМ» дізналися, куди віддати непотрібні речі та які розцінки на хмельницьких точках збору вторинної сировини.

Хмельничани не сортують сміття вдома, бо не знають, куди його дівати (ВІДЕООПИТУВАНЯ)

Журналісти «ВСІМ» запитали у хмельничан, чи сортують вони відходи у себе вдома. Як виявилось, не всі городяни бачать доречність у роздільному зборі сміття. А ті, які готові його сортувати, не мають біля будинків спеціальних контейнерів.