Чистий Хмельницький

Вихлопні гази, промислові викиди та пил - незмінні супутники кожного міста Вони суттєво впливають на якість повітря, а отже й на якість нашого життя Чистоту повітря у Хмельницькому контролюють станції, які передають дані в режимі реального часу Наскільки безпечне повітря у Хмельницькому та у яких мікрорайонах міста воно найбрудніше?

Верховна Рада прийняла закон, який забороняє розповсюдження пластикових пакетів. Як нововведення сприймають хмельничани та скільки коштує екологічна альтернатива, - читайте у матеріалі.

Канали збудували у середині минулого століття, аби осушити болото. Через природні процеси та діяльність людини водойми поступово забруднюються.

Протягом наступного місяця «Екобус» 20 місць у Хмельницькому. Саме до нього хмельничан радять приносити небезпечні відходи.

Сміття збирають із сотень контейнерних майданчиків. Найбільше викидають жителі мікрорайонів: Південно-Західного, Дубове, Ракове.  Що і хто робить зі сміттям, читайте далі.

Облаштовані майданчики для сміття - не гарантія порядку. Часто хмельничани перетворюють їх на звалища. Стежити, щоб сміття викидали правильно хочуть за допомогою відеокамер.

Пакет з пакетами — звичне явище для більшості з нас. Інколи вдома можна назбирати не один десяток поліетиленових пакетиків, які ми, до слова, використали лише один раз.  А як ви ставитеся до поліетиленових пакетів. Чи згодні з тим, що їх варто заборонити та обрати натомість менш шкідливі екосумки?

Розчистка дна річки від мулу та сміття триває вже кілька місяців Виділили на це 4 мільйони гривень. Чиститимуть водойми і наступного року.

200 шкіл по всій Україні перемогли в еко-освітньому конкурсі “Компола”. Серед них є кілька з Хмельницької області. Навчальні заклади отримають компостер для переробки харчових відходів.

В міськраді знову заговорили про сміття. Оголосили тендер на виготовлення документації, думають, де взяти кошти на будівництво. Міський голова каже, що скоріше всього братимуть кредити.

keyboard_arrow_up