Чистий Хмельницький

Протягом наступного місяця «Екобус» 20 місць у Хмельницькому. Саме до нього хмельничан радять приносити небезпечні відходи.

Сміття збирають із сотень контейнерних майданчиків. Найбільше викидають жителі мікрорайонів: Південно-Західного, Дубове, Ракове.  Що і хто робить зі сміттям, читайте далі.

Облаштовані майданчики для сміття - не гарантія порядку. Часто хмельничани перетворюють їх на звалища. Стежити, щоб сміття викидали правильно хочуть за допомогою відеокамер.

Пакет з пакетами — звичне явище для більшості з нас. Інколи вдома можна назбирати не один десяток поліетиленових пакетиків, які ми, до слова, використали лише один раз.  А як ви ставитеся до поліетиленових пакетів. Чи згодні з тим, що їх варто заборонити та обрати натомість менш шкідливі екосумки?

Розчистка дна річки від мулу та сміття триває вже кілька місяців Виділили на це 4 мільйони гривень. Чиститимуть водойми і наступного року.

200 шкіл по всій Україні перемогли в еко-освітньому конкурсі “Компола”. Серед них є кілька з Хмельницької області. Навчальні заклади отримають компостер для переробки харчових відходів.

В міськраді знову заговорили про сміття. Оголосили тендер на виготовлення документації, думають, де взяти кошти на будівництво. Міський голова каже, що скоріше всього братимуть кредити.

Не на полігон, то на "Європу". Комунальники скидають брудний сніг поруч з "мертвим" ТЦ на проїзді Геологів.  Кучугури снігу впираються в дерева, що ростуть поруч. За 70 метрів від звалища тече Плоска. Екологи стверджують, що сніг забруднить грунтові води та погубить рослини. 

Організатори загальноукраїнської акції прибирання обрали місця, які в першу чергу потребують уваги та очищення.

Щорічна акція «Зробимо Україну чистішою» пройде 23 квітня. Організатори вирішили не обмежуватись прибиранням. Планують провести фестиваль та вечори кіно.

keyboard_arrow_up