Допомагаємо

Тут роздають продуктові набори, одяг і медикаменти. Також можна попрати речі і навіть зробити стрижку.  Розповідаємо про волонтерські будні у центрі видачі допомоги на Тернопільській. 

Валентина Романова з Хмельниччини має легеневу недостатність. Хмельничан просять здати кров для пацієнтки.

У хмельницькій школі для дітей з порушенням слуху навчається 55 вихованців. Для їхнього розвитку бракує деяких речей, з якими допомагають небайдужі хмельничани. Дізнавайтеся одну з таких історій.

У Хмельницькому запустили благодійну акцію для дітей з різними захворюваннями. Вони потребують ліків, які виготовляють з плазми крові. Хмельничан кличуть стати донорами.

Опанувати навички тактичної медицини, допомогти продуктами чи долучитись до створення благодійного ярмарку. Зібрали невеличку підбірку добрих справ на вихідні - де і як хмельничани можуть допомогти.

На вулицях Хмельницького часто знаходять викинутих чи загублених тварин. Наприклад, цуценят на смітнику чи дорослих собак з ошийником. Розповідаємо реальну історію пса Бадді, якому журналістка vsim.ua шукає сім’ю.

23-річний Андрій Кравчук з Хмельницького креативно підійшов до збору грошей на авто для військових. Деталі дізнавайтеся в матеріалі.

Активно плести маскувальні сітки стали після початку повномасштабної війни. У перші місяці наступу на цю справу був справжній “бум”. Тепер же охочих це робити - одиниці, а от замовлень від військових є чимало. Дізнавайтеся, куди приходити, щоб допомогти плести сітки.

Сашко Ємець - 6-річний хлопчик з Хмельницького, який пережив вже не одну операцію. Іще одну мають виконати у львівській лікарні “Охматдит”. Її вартість - 46 тисяч гривень. Сім’я збирає гроші й просить долучитися небайдужих.

За зібрані гроші закуплять обладнання для підтримки 105 окремої бригади ТрО ЗСУ.

keyboard_arrow_up