Допомагаємо

У будинку дитини “Берізка” зараз перебуває 84 дитини. Найменшим - 3 місяці. В закладі розповіли, чим можна допомогти малюкам.

Допомоги потребують вихованці Вовковинецької гімназії-інтернату. Небайдужі хмельничани допомагають зібрати речі, їжу та іграшки. Як долучитися?

Дитині поставили діагноз цієї осені. Врятувати Артема погодилися іспанські лікарі. Коштуватиме це 281 тисячу євро. Батьки хлопчика просять всіх небайдужих допомогти.

Діагноз “рак крові” медики поставили хлопцю ще минулого року. Після тривалого лікування хвороба не відступила й в Андрія стався рецидив. Тепер підлітка готують до пересадки кісткового мозку. Вартість операції є непід’ємною для сім’ї з Кам’янця-Подільського. 

Місяць тому у дитини виявили нейробластому 4-ї стадії. Батьки просять усіх небайдужих допомогти їхньому хлопчику.

Операція, препарати і лікувальні процедури - все це випало на долю 3-річного Сашка. Після пересадки кісткового мозку, в дитини стався рецидив. Тепер із рідкісною хворобою Сашка борються італійські медики. Вартість лікування зовсім не по кишені батькам хлопчика.

Вже більше року сім’я з Хмельницького бореться за життя маленького сина. Після пересадки кісткового мозку в дитини стався рецидив. Вартість лікування є непід’ємною для батьків 3-річного Сашка.

Численні обстеження та хіміотерапії. Замість безтурботного дитинства все це супроводжує 3-річного Ростислава. Страшний діагноз молодшого сина змусив просити сім’ю Рудніцьких про допомогу. 

Майже рік тому життя сім’ї з Волочиська перевернулося з ніг на голову. Замість заробітку за кордоном, чоловік і батько В’ячеслав отримав 11 операцій. Тепер його дружина просить допомоги й чекає на скоріше одужання коханого.

В Україні скасували видачу «пакунків малюка». Волонтери з Кам’янця вирішили збирати бокси власноруч.

keyboard_arrow_up