Допомагаємо

У 2-річної Софії виявили рідкісну генетичну хворобу - спінально-м’язову атрофію. Через це атрофуються м’язи і дитина не може повноцінно рухатися. На лікування потрібна захмарна для батьків сума - 2,3 мільйона доларів. Мама й тато попри все вірять, що їхня донька як і всі діти, зможе самостійно сидіти, ходити й рухатися. 

“У 2 роки Нікіта сам не сідає і не повзає”  - так про свого єдиного та довгоочікуваного сина розповідає Антон Крижний. Через рідкісне генетичне захворювання дитині загрожує повна нерухомість. На лікування потрібно 2,3 мільйона доларів.

Босоніж, в майці та шортах - саме в такому образі ходить 21-річний хмельничанин Валентин. Взутися його не змушує ані сніг, ані дощ, ані спека. Останні дні його босі ступні щовечора “прикрашають стометрівку”. Поспілкувалися з Валентином й дізналися, на що він збирає кошти, співаючи.

Зазвичай застарілі моделі телефонів продають, обмінюють чи залишають валятися у шухляді. Та іноді такий смартфон може допомогти й добряче когось виручити. Розповідаємо, як це працює. 

В листопаді минулого року дівчину на пішохідному переході збило авто. Після аварії вона впала у кому та втратила можливість ходити. Зараз Анастасія при свідомості, а от для повного відновлення потрібна операція на хребті та тривале лікування.

У будинку дитини “Берізка” зараз перебуває 84 дитини. Найменшим - 3 місяці. В закладі розповіли, чим можна допомогти малюкам.

Допомоги потребують вихованці Вовковинецької гімназії-інтернату. Небайдужі хмельничани допомагають зібрати речі, їжу та іграшки. Як долучитися?

Дитині поставили діагноз цієї осені. Врятувати Артема погодилися іспанські лікарі. Коштуватиме це 281 тисячу євро. Батьки хлопчика просять всіх небайдужих допомогти.

Діагноз “рак крові” медики поставили хлопцю ще минулого року. Після тривалого лікування хвороба не відступила й в Андрія стався рецидив. Тепер підлітка готують до пересадки кісткового мозку. Вартість операції є непід’ємною для сім’ї з Кам’янця-Подільського. 

Місяць тому у дитини виявили нейробластому 4-ї стадії. Батьки просять усіх небайдужих допомогти їхньому хлопчику.

keyboard_arrow_up