Допомагаємо

Аварія сталася у Старокостянтинівському районі, 29 січня. Легковик зіткнувся із вантажівкою.  В результаті постраждав водій  "Daewoo Lanos". Нині його стан є важким, а сума лікування - дороговартісною для його батьків-пенсіонерів.

Будинок жінки вигорів вщент, поки вона з молодшою донькою гостювала у батька. Трирічна Машенька немає, що одягнути в садочок.  Жінка просить про допомогу.

Серце Андрія Дацюка невпинно росте. Перспективному футболісту вже заборонили тренування та будь-які фізичні навантаження.  Незабаром на нього чекає складна операція.

Заняття в декреті хмельничанка Алла перетворила на благодійну справу. Отриманий прибуток жінка перераховує на допомогу  2-річному Дімі Шелудько із рідкісною хворобою.

Четвертий рік Олександра Лазаренко бореться з раком крові. Нещодавно вона повернулася з Туреччини після важкої хіміотерапії. Дівчині потрібна пересадка кісткового мозку.

У Діми Шелудька рідкісна генетична хвороба. Вилікувати дитину можливо за кордоном. Для цього необхідна чимала сума. Щоб допомогти її зібрати, в місті організували ярмарок і аукціон.

У 2-річного Діми Шелудько рідкісне генетичне захворювання. Хлопчика врятує пересадка кісткового мозку.  Вже за кілька днів маленького хмельничанина обстежать в Німеччині. 

У Будинку дитини “Берізка” є близько ста вихованців. Часто-густо містяни приносять туди речі, іграшки або солодощі. Але беруть не все. Що і як приймають?

Діагноз, що поставили хлопчику, може спровокувати онкологію. Єдиний вихід - дороговартісна операція, яку в Україні не роблять.

keyboard_arrow_up