Допомагаємо

Вже більше року сім’я з Хмельницького бореться за життя маленького сина. Після пересадки кісткового мозку в дитини стався рецидив. Вартість лікування є непід’ємною для батьків 3-річного Сашка.

Численні обстеження та хіміотерапії. Замість безтурботного дитинства все це супроводжує 3-річного Ростислава. Страшний діагноз молодшого сина змусив просити сім’ю Рудніцьких про допомогу. 

Майже рік тому життя сім’ї з Волочиська перевернулося з ніг на голову. Замість заробітку за кордоном, чоловік і батько В’ячеслав отримав 11 операцій. Тепер його дружина просить допомоги й чекає на скоріше одужання коханого.

В Україні скасували видачу «пакунків малюка». Волонтери з Кам’янця вирішили збирати бокси власноруч.

32-річна Тетяна постраждала внаслідок вибуху газового балона. Жінка отримала серйозні опіки і тепер за її життя борються медики.

В місті проводять  традиційну акцію "Шкільний портфелик". Хмельничан запрошують долучатись до корисної справи.

Олександра Лазаренко потребує термінової операції.  Мама дівчини і сама Саша благає хмельничан про допомогу.

Дівчинка втратила багато крові. Для неї шукають донорів. Також родині потрібна фінансова допомога. З важкими травмами в лікарні перебуває й молодша сестричка Софії - Олександра. Дідуся дівчаток поховають завтра, 28 травня.

Чоловік самовільно зняв гіпс, бо треба було заробити гроші на операцію батьку.  Тато помер, а в Сергія діагностували асептичний некроз головки стегнової кістки.  32-річний чоловік уже на милицях. А мама просить про допомогу для сина.

Волонтерка із Хмельницького розповіла про дефіцит захисних засобів у лікарів військового госпіталю. Бракує багаторазових захисних костюмів, респіраторів, антисептиків і навіть масок.  Як допомоготи військовим лікарям?

keyboard_arrow_up