На порятунок Софійки потрібно понад 60 мільйонів гривень. Хмельничан благають про допомогу

На порятунок Софійки потрібно понад 60 мільйонів гривень. Хмельничан благають про допомогу
 • Сім’я Коваль з Хмельницького збирає гроші, аби вилікувати доньку від смертельної хвороби.
 • Дитина не може самостійно рухатись і навіть сидіти.
 • Потрібно зібрати понад 60 мільйонів гривень. По допомогу звертаються до всіх небайдужих.

Історію цієї білявої дівчинки ми вже розповідали раніше. У 2-річної Софійки Коваль рідкісна генетична хвороба - спінально-м’язова атрофія. Дитина не може повноцінно рухатись, з кожним днем зростає ймовірність атрофії м’язів. Дівчинці терміново потрібне лікування, сума «космічна». Тому родина Ковалів звертається до хмельничан по допомогу, аби врятувати життя найдорожчої.

До слова, про Софійку ми писали у липні. Тоді батьки відкрили збір коштів. За словами мами Анни Коваль, за майже два місяці з допомогою небайдужих людей вдалось зібрати 2 720 859 гривень. Наразі Софійка пройшла курс реабілітації у Польщі, повернулась до України. Але у наступному місяці знову вирушає за кордон. Гроші на лікування потрібні терміново. За словами мами, залишилось зібрати 60 299 141 гривень

«Декілька тижнів тому пройшли черговий курс реабілітації у Польщі. Зараз знову приїхали в Україну. На початку жовтня повертаємось знову до Польщі, так як там ми отримуємо підтримуючу терапію і у неї буде чергова пункція підтримуючого препарату. Збір було відкрито 13 серпня, тобто сума зібрана майже за два місяці», - каже мама Анна Коваль.

Відео дня

Хмельничан просять не проходити осторонь і допомогти врятувати життя донечки. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (122)
 • Лідія Максимович

  ++++++@
 • Галина Володина

  +++++++++
 • Sofiia Stefanchuk

  ++++
 • Лера Івахненко

  ++++++++++

keyboard_arrow_up