Як спілкуватися з військовими? Правилам навчають адміністраторів в сервісних центрів МВС Хмельниччини

Як спілкуватися з військовими? Правилам навчають адміністраторів в сервісних центрів МВС Хмельниччини
Фото: скріншот з відео
  • Які теми з захисниками варто оминати, поділились психологи.
  • Ці поради є актуальними для всіх.

Розуміння, відкрите спілкування та без різких запитань – такі основні принципи спілкування з військовими пропонують практичні психологи. Нині головне, кажуть – дати можливість захисникам поступово адаптуватися. Відтак адміністратори усіх сервісних центрів МВС Хмельниччини пройшли відповідний тренінг з якісного спілкування та обслуговування військових, які повернулися з фронту.

Варто оминати теми, пов’язані зі здоров’ям та травмами – як фізичними, так і психологічними.І це дуже важливо розуміти, особливо в спілкуванні з військовими, тому що люди, які мають такий досвід, їхня нервова система дуже реагує на багато того, що відбувається назовні, і реагує дуже швидко і чітко. І нам дуже важливо, в першу чергу, самим бути спокійними, виваженими, – пояснює представниця ГО “Інститут психосоматики і травмотерапії” Марина Маліновська.

Існують табуйовані теми, і не тільки для працівників, а й рідних. Це теми, що стосуються війни. Тобто: “Ти вбивав?”, “Як там?” – це теми, які людину повертають в психологічну травму, і це наново проживається, – коментує практична психологиня Хмельницької обласної лікарні Інна Кукал.

Відео дня

«Розуміння, які почуття переживає людина на фронті, можна набути виключно на досвіді. Тому цивільним складно усвідомити проблеми, з якими повернулася людина з війни. Сьогодні ми зуміли виокремити певні правила спілкування і поведінки, які необхідно застосовувати конкретно при спілкуванні з військовими та ветеранами. Військових треба адаптовувати до мирного життя, а соціум потрібно готувати до повернення ветеранів», — каже псхологиня Марина Маліновська.

Наразі фактично кожного дня до сервісних центрів звертаються військові з різноманітними потребами: реєстрація автомобіля, обмін або втрата документів.Треба мати розуміння, мати психологічні навички спілкування з такими людьми, щоб правильно і з задоволенням надавати послуги військовослужбовцям, – наголошує в.о. начальника Кам’янець-Подільського сервісного центру МВС Євген Денищик.

Читайте також:
Коментарі

keyboard_arrow_up