На Хмельниччині відкрили інноваційний центр реабілітації, що не має аналогів в області

На Хмельниччині відкрили інноваційний центр реабілітації, що не має аналогів в області
Фото: Хмельницька ОВА
 • Тут допомагатимуть людям з порушеннями, отриманими внаслідок травм, вогнепальних поранень, мінно-вибухових травм, ампутацій кінцівок

В рамках проєкту «Recovery» на базі реабілітаційного відділення одного з медичних закладів Хмельниччини проведено капітальний ремонт та обладнано сучасний центр реабілітації. Про це повідомили у Хмельницькій ОВА.

Центр облаштовано з урахуванням потреб людей з інвалідністю: просторі коридори, спеціальне покриття на підлозі, поручні, багатофункціональні ліжка, відповідні меблі та санвузли. А за кошти обласного бюджету в закладі встановлено нові вхідні двері, ліфти та облаштовано територію.

Відео дня

Тут також є зали фізичної реабілітації, кабінети індивідуальної фізіотерапії та ерготерапії, нейрореабілітації, лазеротерапії, відновлення навиків ходьби, кабінет асистивних технологій та кабінет апаратних методів лікування, які оснащені сучасним обладнанням.

В оновленому відділенні допомагатимуть людям з різними функціональними порушеннями, отриманими внаслідок травм, вогнепальних поранень, мінно-вибухових травм, ампутацій кінцівок.

"Щиро дякую меценатам - засновникам проєкту «Recovery», керівництву закладу та медичним працівникам. Завдяки сучасним технологіям кваліфіковані спеціалісти зможуть надавати реабілітаційну допомогу більшій кількості пацієнтів, що буде сприяти їхньому швидшому відновленню. Ми робимо все можливе для швидкого відновлення та повернення наших воїнів до соціуму", - зазначив перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін - офіційна сторінка під час візиту до закладу.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Nadiya Dotsenko

  Адресу  цього центру, скажіть  будь ласка, дякую.
 • Майя Зализнюк

  Хто знає адресу,напишіть. І чи можуть прості пересічні люли скаристатися цим реабілітаційним і які ціни???
 • Віталій Українець

  В обл.госпіталі вор Пінчук відкрив центр!

  Купити індульгенцію не вийде-все що розікрав прийдеться повернути і присісти на солідний строк!
 • Анна Мищенко

  Вчитайтесь в цю публікацію  ,,В одному

  із медичних закладів відкрито інноваційний центр реабілітації,,  Чуєте в одному з медичних закладів...  Грош ціна такої публікації. Це публікація типу на деревню дедушке. Прикро. що редакція Всім друкує такі дебільні публікації. Як звичайна людина зможе знайти цей центр.?

keyboard_arrow_up