Файні новини

Карантин для людей, а не для природи.  У Хмельницькому все розквітає та буяє ароматами.  Неймовірна краса зараз у Ботанічному саду.  Гортайте фото та поринайте в яскраву і пізнавальну екскурсію разом із vsim.ua.

Дівчина почуває себе добре.  Їй вже зробили два ПЛР-тести. Обидва дали негативний результат.

Не для хайпу, а щоб настрій підняти.  В складний для країни час хмельницький музикант Олег Шкарпета намагається розрадити людей своїми піснями. Нещодавно на світ з’явився його новий трек “Маски”. А славнозвісну “Корону” почали транслювати по радіо.

Щотижня ми публікуємо підбірку книг від відомих та цікавих хмельничан. Цього разу її зробила відома легкоатлетка з Хмельницького.

Чим займається під час карантину актриса театру, відомий мандрівник та блогерка? Аби дізнатися, журналісти vsim.uа поставили їм відверті запитання.

Карантин через поширення коронавірусу триватиме принаймні до 24 квітня. Допомагаємо вам підняти настрій та ще раз нагадуємо про безпеку під час пандемії.

У Хмельницькому за минулий місяць зареєстрували 205 новонароджених. Якими іменами називали дітей у березні, дізналися журналісти vsim.ua

Тільки в Україні якась біда, розпочинається ажіотаж на гречку. Не виняток і поточний карантин через коронавірус. Приготувати з неї можна не лише звичайну кашу чи додати в суп. Ми підготували для вас підбірку рецептів, де гречка є одним із інгредієнтів.

Щотижня ми публікуємо підбірку книг від відомих та цікавих хмельничан. Цього разу її зробив блогер з Хмельницького.

Якщо всі книжки прочитані, а серіали набридли - вихід є. Ми відібрали шість цікавих YouTube-каналів на різну тематику: від кулінарії до огляду техніки. До того ж, весь контент є україномовним. Гортайте далі та дізнавайтесь про них детальніше.

keyboard_arrow_up