Файні новини

Різдво –  унікальний час, коли вдома збирається уся родина, а дім наповнений святковою атмосферою з подарунками, смаколиками та радісним сміхом.  Гадаємо, що свято є чудовим приводом влаштувати перегляд мультфільмів про Різдво. Признайтесь, їх полюбляють не лише діти, а й дорослі.

У Хмельницькому за минулий місяць зареєстрували 211 новонароджених. Якими іменами називали дітей у грудні?

В міському перинатальному центрі 1 січня народилося більше дівчат, ніж хлопчиків. Скільки всього немовлят побачили світ в перший день 2021 року?

Написання коду для ракети Ілона Маска й долання пішки сотні кілометрів. 2020 рік запам’ятався не лише пандемією, а й низкою файних новин. Підготували для вас підбірку позитиву, що внесли в рік Щура хмельничани.

Чимало українців влаштовують сімейний вікенд на новорічні свята. Щоб створити особливу святкову атмосферу пропонуємо вам підбірку тематичних фільмів.

Знову доведеться відправитися у магазини щоб купити подарунки? Здавалося б, що тут може складного. Однак, як показує практика, знайти дійсно крутий і нестандартний презент не так просто, особливо, коли потрібно знайти подарунок в честь дня народження.

На Хмельниччині знімали кіно і за часів радянської влади, і в наші дні. Кадри мальовничих місць та сучасних вулиць потрапили до відомих стрічок. Вмощуйтеся зручніше і дивіться підбірку за версією наших читачів. 

Хмельницькі тролейбуси тепер мають власну пісню. Слухайте та діліться враженнями.    

Марина Круть презентувала чуттєву ліричну баладу. Друзі, вам подобається нове відео?  

Вдалим став виступ для наших спортсменів на чемпіонаті у Боснії і Герцеговині.  

keyboard_arrow_up