Файні новини

Минулого місяця в Хмельницькому народилося 213 дітей. У міському РАЦСі розповідають, що серед них більше хлопчиків. Якими рідкісними й поширеними іменами їх називали? Підготували підбірку.

Одразу акцентуємо вашу увагу на слові «якісний». Широко розрекламовані дешеві пакунки кормів назвати якісними – велике перебільшення. Єдина їхня перевага – ціна. В складі кормів цього типу переважає целюлоза, кісткове борошно, соя, кукурудза, крохмаль, відходи тваринництва. Щоб песик погодився їсти цю суміш, додано чимало ароматизаторів, підсилювачів смаку та барвників. Регулярне споживання подібного раціону негативно позначається на печінці, нирках, сечовивідній системі, органах травлення.

У червні в міському РАЦСі зафіксували 208 новонароджених. З них - 5 пар двійнят. Якими іменами хмельничани називали дітей? Дивіться підбірку. 

У травні в міському РАЦСі зафіксували 225 новонароджених. Народилося більше дівчаток, ніж хлопчиків. Які рідкісні та поширені імена давали дітям?

Хмельничани продовжують створювати сім’ї. Скільки пар побралися за останні 50 днів і кому можна одружуватися без присутності в РАЦСі?

У березні в міському РАЦСі зафіксували 268 новонароджених. Серед них найбільше хлопчиків. Які рідкісні та поширені імена давали дітям?

За час війни сотні хмельничан створили сім’ї. Також в міському перинатальному центрі народилося 160 малюків, з яких найбільше дівчаток.

На світ з’явилося 4 пари двійнят.  Які рідкісні та поширені імена давали дітям?

Минулого місяця в місті народилося 198 малюків. Серед них - 2 пари двійнят. Якими іменами хмельничани називали дітей у січні? Зібрали для вас популярні та рідкісні. 

Різдво –  унікальний час, коли вдома збирається уся родина, а дім наповнений святковою атмосферою з подарунками, смаколиками та радісним сміхом.  Гадаємо, що свято є чудовим приводом влаштувати перегляд мультфільмів про Різдво. Признайтесь, їх полюбляють не лише діти, а й дорослі.

keyboard_arrow_up