Файні новини

У Хмельницькому в жовтні народилося більше хлопчиків, ніж дівчаток. Як називали дітей? Дивіться підбірку рідкісних та поширених імен.

Купляти чи не купляти велосипед? Таке питання постає перед багатьма українцями. Адже ціна на якісного залізного коня не низька. Придбати його, щоб просто поставити на балкон або в гараж, — невдала ідея.

Для кошеняти треба обирати тільки якісний корм, який створено з натуральних інгредієнтів, щоб задовольняють природні потреби зростаючого організму.

Британська короткошерста — це не просто кішка, а й породиста тварина з певними генетичними особливостями та потребами. Вони виділяються своїм неповторним характером, відмінною адаптивністю до домашніх умов і рядом здоров'язберігаючих якостей.

За минулий місяць в Хмельницькому зареєстрували 188 новонароджених. Які імена обирали дітям? Дивіться підбірку рідкісних та поширених.

Багато хто з нас в дитинстві збирав польові квіти та ромашки. Лугові квіти прекрасно виглядають у збірних букетах, якщо засушити їх і зробити красиві закладки для книжок.

“Липневий бум”. Так у відділі ДРАЦС говорять про кількість одружень в Хмельницькому за минулий місяць. Показник укладених шлюбів наздогнав липень 2021, часи до повномасштабного вторгнення. Як часто одружуються в Хмельницькому? Переглядайте інфографіку за місяцями.

У липні в Хмельницькому зареєстрували 167 новонароджених. Батьки обрали для дітей як рідкісні, так і поширені імена. Дивіться підбірку.

У червні в міському відділі ДРАЦС зареєстрували 171 малюка. Як називали дітей? Дивіться підбірку рідкісних і поширених імен.

У травні в Хмельницькому зареєстрували 185 новонароджених. Якими іменами називали дітей? Дивіться підбірку рідкісних та поширених.

keyboard_arrow_up