Файні новини

У вересні в Хмельницькому народилися 260 немовлят. Які популярні та рідкісні імена обирали для них батьки?

У серпні в Хмельницькому народилося 209 дітей. Серед них - 2 пари двійнят. Які рідкісні та популярні імена хмельничани обирали малюкам минулого місяця?

У липні в Хмельницькому народилася 276 дитина. Серед них - 3 пари двійнят. Які рідкісні та популярні імена хмельничани обирали малюкам минулого місяця?

На Хмельниччині знімали кіно і за часів радянської влади, і в наші дні. Кадри мальовничих місць та сучасних вулиць потрапили до відомих стрічок. Вмощуйтеся зручніше і дивіться підбірку.

На задній стіні центра зобразили вулицю Проскурівську середини ХХ століття.  Друзі, а ви вже бачили малюнок. Вам подобається?  

У червні в Хмельницькому народилася 281 дитина. Серед них - 9 пар двійнят. Які рідкісні та популярні імена обирали малюкам у червні?

Максимальний бал за результатами тестів з математики отримав випускник Хмельницького ліцею №17.

За два останніх місяці в Хмельницькому народилося 388 дітей. Серед них - 6 пар двійнят. Які рідкісні та популярні імена обирали малюкам у квітні й травні?

За перший квартал 2021 року в Хмельницькому народилося 660 дітей. Серед них - шість двійнят і одна трійня.  Які популярні та рідкісні імена давали малюкам у січні, лютому та березні?

Міла продовжить боротьбу за перемогу в шоу. Дивіться виступ співачки та діліться своїми враженнями.

keyboard_arrow_up