Нову пісню про місто презентують у Хмельницькому

Нову пісню про місто презентують у Хмельницькому
Андрій Журба із гурту STANZA
  • В неділю офіційно закриють Різдвяний ярмарок на Проскурівській.
  • Запланували святковий концерт.

Оііційна програма закриття Різдвяного ярмарку у Хмельницькому розпочнеться о 17:00 в неділю, 19 січня. Все буде відбуватися на головній сцені поблизу кінотеатру Шевченка, що на Проскурівській. Запланували святково-розважальну програму, яка має поєднати в собі народні традиції та сучасну музику.

Своєрідною родзинкою програми має стати виступ хмельницького рок-гурту STANZA. Хлопці виконають не лише старі пісні, а й презентують нову - про Хмельницький. Про це йдеться в повідомленні на сайті міськради.

Читайте також: Куди піти у Хмельницькому на вихідних: ТОП-3 заходи

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ss mora
    пропишите гд
    е ее качнуть можна
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Грози накриють Хмельниччину 7 червня: прогноз погоди 17:07 Загинув під час першого бойового виходу: хмельничани попрощались із Артемом Грошем 16:09 На Хмельниччині викрили мережу нелегальних автоматів з водою: підприємця оштрафують на 1 млн грн 15:16 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників 2026 (ФОТО) Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 14:11 На Хмельниччині зареєстрували 32 випадки хвороби Лайма від початку року 13:14 У Хмельницькому районі браконьєри наловили риби на 2 мільйони гривень 12:22 У Хмельницькому розшукують безвісти зниклу Тетяну Чередниченко 11:29 На Хмельниччині легковик врізався у припарковане авто: травмувалася жінка 10:44 Міський пляж Хмельницького визнали небезпечним для купання – МОЗ 09:30 У Хмельницькому районі полеглих захисників нагородили посмертно (ІМЕНА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up