Що радить прочитати хмельницька письменниця Ольга Саліпа

Що радить прочитати хмельницька письменниця Ольга Саліпа
  • Поринути у фантастичний світ чи зануритися з головою в життя головних героїв?
  • Хмельницька письменниця підготувала підбірку книг для тих, хто нині в пошуках свіжої літературної порції.

Читання - один із найрозповсюдженіших способів провести дозвілля. Подейкують, що за допомогою цього заняття можна покращити свій психологічний стан. Більше того, дослідники університету Мічигану з'ясували, що люди, які читають щодня по 30 хвилин, живуть довше за тих, хто зовсім не читає книжок. 

Однак, тим, хто полюбляє провести час за книгою, переваги читання знати не цікаво. Бо насолоду такі люди отримують лише від самого процесу читання. Однією з таких є хмельницька письменниця Ольга Саліпа. Жінка закохалася в книги з дитинства. Згадує, як не розлучалася з ними цілісінький день. 

Ставши дорослою, вподобання Ольги не змінилися. Наразі в місяць вона читає 5-7 книг. Часом, робить це за сніданком, а часом - під час обідньої перерви. Ольга Саліпа заряджається від персонажів та їх історій енергією. Саме тому, вона підготувала ексклюзивну підбірку книг 2019 року. Це сучасна українська література та одна книга із психології. Детальніше про них читайте далі. 

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up