Хмельницький і жінка

Влітку минулого року в Україні зупинили видачу бебі-боксів.  Замість них матусі могли отримати грошову компенсацію в розмірі 5 тисяч гривень. Згодом уряд відновив пакунок малюка. Чи отримують його хмельничанки?

“Що це за професія ті твої танцульки?”, - так у юному віці пані Ірині казали рідні. Попри відсутність підтримки, вона стала успішним тренером і отримала міжнародну суддівську категорію. Зараз тренерка викладає не лише танці, а й займається з дітьми чирлідингом. Ірина Вишневська розповіла про свої перші танці, розчарування та роботу з вихованцями.

Оксана Юхимович понад 20 років викладає в НВК №10. Минулого року вона стала Заслуженим вчителем України. В інтерв’ю педагог розповіла, як звання відбилося на її заробітку, у яких соцмережах “зависає” і які підходи шукає до учнів. 

Позитивна, усміхнена та привітна - все це про керівницю Хмельницької міської дитячої лікарні.  Наталія Зимак-Закутня є відповідальною за понад 750 працівників. Для проєкту “Успішна жінка” вона розповіла, як поєднує роботу з особистим життям, про початок лікарської кар’єри, боротьбу з “радянськими” підходами до пацієнтів і виснаженням.

Минулого року лікарі міського перинатального центру вели вагітність у 1 294 осіб. До кого з лікарів йшло найбільше жінок? Склали рейтинг з ТОП-10 акушерів-гінекологів.  

Вперше в історії Хмельниччини обласну раду очолила жінка. Віолета Лабазюк розповіла про свою роботу, сімейне життя, благодійність та плани на майбутнє.

Вона прекрасна мама та суворий командир. Вдома лагідна, а на службі її слухають навіть вдвічі старші чоловіки. На Схід пішла за власним бажанням та покликом серця. Як живе та про що мріє відважна підполковниця із Хмельницького, читайте в ексклюзивному інтерв'ю для vsim.ua.

Вони прославили місто далеко за океаном.  Надихали на патріотичні звершення та керували. У жіночий день, 8 березня, пригадайте видатних жінок Проскурова разом зі vsim.ua.

На нашому сайті ви завжди можете прочитати про незвичайних жінок. Вони працюють та досягають успіху. Читайте цікаві історії, які ми розповідали протягом року.

Начальниця, бізнесвумен, артистка чи блогерка.  Жінка може приміряти чимало образів.  Особливо їй до лиця - успіх. Про хмельничанок в такому вбранні дізнаєтеся в нашому проєкті “Успішна жінка”. Першою героїнею є відома бандуристка Марина Круть. Читайте про її першу рекламу концертів, тусовки “на гаражах”, заробіток і дружбу з зірками.

keyboard_arrow_up