Хмельницький і жінка

Сучасна жінка завжди прагне бути бездоганною, а гладенька шкіра - це один із найважливіших компонентів цього образу. Тому сьогодні ми звертаємо вашу увагу на одну з найефективніших інноваційних процедур для досягнення бездоганної шкіри - лазерну епіляцію від LaserHouse в мальовничому Хмельницькому.

Незалежно від наших побажань,

15 липня в Україні відзначають День гінеколога. Розповідаємо про 9 медиків, які дбають про жіноче здоров’я хмельничанок.

У Хмельницькому перинатальному центрі, що на Івана Пулюя, є ряд безоплатних послуг. Зібрали їх в цьому матеріалі й підготували інфографіку.

Наймолодшим жінкам з Хмельниччини, які загинули через війну - 22 роки. Зібрали історії військових та цивільних.

Хороший догляд за шкірою є частиною корейської культури. У ранньому віці корейських дітей навчають важливості зволоження, відлущування, ретельного очищення шкіри та захисту шкіри SPF. Корейські традиції поєднуються з інноваційними технологіями для створення продуктів, які є корисними для вирішення низки проблем.

Літо — час відпочинку та пляжних пригод.

Жінка народила дитину навесні цього року.  На 9 день після народження немовля, вона стала зловживати алкоголем. Був суд.

Кабінет безбар’єрного доступу з’явився у Хмельницькому перинатальному центрі на вулиці Пулюя. Що там є і для кого він передбачений?

Усім жінкам відомі ці невеликі гігієнічні засоби, які допомагають відчувати себе комфортно та захищено протягом дня. Вони використовуються для збереження свіжості та сухості в інтимній зоні, а також для захисту від неприємного запаху.

keyboard_arrow_up