Хмельницький і жінка

Покращити жіноче здоров’я та якість сексуального життя можна завдяки спеціальній гінекологічній процедурі.  Де і як це роблять в Хмельницькому?

Обійми, поцілунки, дотики - все це відноситься до так званої прелюдії. Експерти кажуть, що саме це впливає на оргазм. Додати яскравих відчуттів під час сексу може ще й стимуляція певних точок на тілі. Де і як шукати ерогенні зони, аби побувати на піку насолоди, розповіла сексолог Анна Свіровська. 

Шийні аксесуари – завжди стояли на першому місці в гардеробі жінки. З їх допомогою завжди створюється вишуканий образ, завдяки чому можна завжди бути в тренді. В цій статті ми розповімо жителькам Хмельниччини як правильно підібрати шарф під пальто по кольору.

Фундаментом гармонійних стосунків є статева конституція людини. Саме вона допомагає визначити кому і скільки сексу потрібно.  Що це і як працює розповів хмельницький сексолог.

З настанням холодної пори року організм людини відчуває шалений стрес й саме тоді виникає незрозуміле бажання їсти більше. Найбільше ця тема стосується прекрасної половини людства.   Як подолати проблему емоційного переїдання, читайте на нашому сайті

Багатодітна мама, любляча дружина і працююча жінка. Саме такою є хмельничанка Зоя, яка пережила страшне, хвилююче й дещо повчальне. Її історія про боротьбу зі складною долею й врешті - перемогою.

В області за цей рік зафіксували 1 874 заяви про вчинення домашнього насильства. Найчастіше жертвами стають жінки. Деякі їхні історії вражають, адже насильники можуть вдаватися до надзвичайної жорстокості. 

Минулого місяця Антимонопольний комітет України скасував процедуру закупівлі одноразової допомоги “Пакунок малюка”. Батькам, які залишаться без одноразової допомоги, обіцяють грошову альтернативу. Що про це кажуть в міському перинатальному центрі і скільки бебі-боксів залишилося для хмельницьких матусь?

Вони не планують вагітність й свідомо відмовляються від дітей. Такі жінки називають себе чайлдфрі. Однією із них є 23-річна Галина, яка розповіла журналістам vsim.ua про свої переконання та пріоритети в житті.

Жіночу мастурбацію обговорюють набагато рідше, ніж чоловічу. Згідно з опитуваннями за методом випадкової вибірки, представниці прекрасної статі практикують самозадоволення навіть частіше за чоловіків. Однак, як і в сексі, у кожної людини є свої вподобання.

keyboard_arrow_up