Частенько від дитячих питань стає ніяково, але відповідати треба До розмов на інтимні теми батькам радять готуватись заздалегідь Як зрозуміти, що пора поговорити «про це», з читачами vsim.ua ділиться психолог.

За останній рік у міському перинатальному центрі сотні разів знеболювали пологи сучасними методами.  Як це роблять?

На харчування пацієнток, вагітних і новоспечених мам щорічно виділяють більше мільйона гривень. Заглянемо в меню і дізнаємося, як годують в міському перинатальному центрі.

Як зробити роботу всіх органів якіснішою, а фігуру привабливою - знає інструктор з інтимного фітнесу Анна Свіровська.  Для цього жінка рекомендує навчитися виконувати кілька дихальних вправ.  Інструктор розповіла про техніку їх виконання. 

Хмельницькі матусі вже отримують оновлені бебі-бокси. Їх вміст поповнили речі як для малюка, так і для новоспеченої мами.  Як нині виглядає допомога при народженні дитини, дізнавалися журналісти vsim.ua.

Серед великої кількості прикрас кільця можна вважати універсальним, надійним і стійким рішенням. Магазин «Ювелірна карта» готовий запропонувати покупцям величезний асортимент кращих рішень, заснованих на нинішніх запитах клієнтів, вимоги та умови носіння.

· На нього чекали дуже довго та з неймовірним трепетом… І ось, нарешті, вчора, 26 травня, в ТРЦ «Оазис» відбулася, така бажана для хмельничанок, фешен-подія – зустріч з гуру краси та стилю, єдиним та неповторним маестро Андре Таном. · Як вітали іменитого дизайнера в Хмельницькому та які сюрпризи чекали на відвідувачів модного магазину, на власні очі бачили журналісти vsim.ua.

Святкове відкриття бутіку A.TaN відбудеться 21 та 22 квітня у ТРЦ Оазис, другий поверх.

Щоб укласти духовний шлюб потрібно ретельно готуватися. А от у РАЦСі можна просто розписатися за п’ять хвилин. Журналісти vsim.ua склали календар вінчань на 2018 та дізналися скільки коштує реєстрація шлюбу в Хмельницькому.

Жінки частіше від чоловіків стають жертвами як насильства в сім’ї, так і майнових злочинів. Вони страждають від чоловічого кулака вдома та стають ціллю грабіжників на вулиці. Проте дами часто провокують своїх законних обранців, прекрасно усвідомлюючи наслідки.

keyboard_arrow_up