Хмельницький і жінка

Коли температура знижується, є безліч варіантів, яке тепле взуття вибрати. А якщо озброїтися знанням про взуттєві тенденції осені-зими 2022/23 року, можна не тільки почуватися комфортно за будь-якої погоди, але й виглядати приголомшливо.

Спортивні кофти Nike мають гарний дизайн та легко поєднуються з одягом у міському стилі.

Смарт годинники – не просто прикраса для рук. Насамперед це персональний помічник, який полегшує життя власника й мотивує його вести активний спосіб життя. Smart Watch можна порівняти зі смартфоном. Але ці прилади більш компактні й мають певні особливості. Ви хочете знайти якісну модель для дівчини чи жінки? Вибираєте серед середньої цінової категорії? Тоді зверніть увагу на моделі, яким віддають перевагу покупці інтернет-магазину «Алло».

Хмельничанка Тамара Яніна втратила на війні чоловіка, який служив у полку “Азов”.  Хто та яку скаргу написав на жінку? Дізнавайтеся подробиці в матеріалі. 

Інцидент стався із дружиною загиблого “азовця” Тамарою Яніною. У чому звинувачують хмельничанку?

“Я сумнівалася, чи це правда”, - так новину про звільнення чоловіка з полону сприйняла хмельничанка Надія. Жінка бачилася востаннє з коханим 20 лютого, перед повномасштабним вторгненням. У якому стані він зараз та що розповідає?

За 26 років на Хмельниччині змінився вік материнства. Коли найчастіше народжують? Підготували інфографіку. 

На початку війни постачання бебі-боксів до медзакладів тимчасово припинялося. Яка ситуація зараз і як допомагають жінкам при народженні дитини? Запитали у місцевої влади.

Вони ховають чоловіків, братів і синів. Місяцями чекають на звістку з полону або на тіло своїх Героїв. Жінки під час війни - це теж Героїні і журналісти ВСІМ розповідатимуть вам про них більше.  Однією з них є хмельничанка Тамара Яніна. Вона стала вдовою, та досі не поховала свого чоловіка - “азовця”, який загинув у Маріуполі.  Дивіться відеоінтерв'ю.

Мабуть, важко знайти універсальніший предмет гардероба, ніж біла кофта. Адже жінка будь-якого віку виглядає у ній романтично й ніжно.

keyboard_arrow_up