Очистити організм, схуднути, та підтягнути форму можна не виходячи з дому. Як це зробити, знає фітнес-тренерка та дієтолог із Хмельницького Юлія Пархомчук.  Кількома секретами вона поділилася із читачами vsim.ua.

В арсеналі сучасної модниці можуть бути десятки доглядових умивалок і кремчиків, але серед них може не виявитися гелю для інтимної гігієни. І це серйозна помилка, яка може не тільки приносити дискомфорт, але і нашкодити жіночому здоров'ю.

В умовах карантину сфера краси призупинила свою роботу. Так, тисячі жінок залишилися без звичних для них процедур. Майстри з Хмельницького розповіли, як виправити ситуацію вдома.

Вона прекрасна мама та суворий командир. Вдома лагідна, а на службі її слухають навіть вдвічі старші чоловіки. На Схід пішла за власним бажанням та покликом серця. Як живе та про що мріє відважна підполковниця із Хмельницького, читайте в ексклюзивному інтерв'ю для vsim.ua.

Одна з них — із Віньківців, інша — з Кам’янця-Подільського. Тепер вони мають звання заслуженого працівника промисловості та заслуженого економіста.

Красиві, вперті та зі “сталевими” характерами.  Хмельничанки здатні.  Читайте підбірку унікальних жіночих історій від vsim.ua та надихайтеся.

Вони прославили місто далеко за океаном.  Надихали на патріотичні звершення та керували. Напередодні жіночого дня, 8 березня, пригадайте видатних жінок Проскурова разом зі vsim.ua.

У неділю, 23 лютого, пройшов шостий, передостанній ефір етапу сліпих прослуховувань нового Голосу країни. Серед учасників була Ірина Повзун з Хмельниччини, яка була учасницею 1 сезону шоу. Чи вдалося їй підкорити суддів знову, дізнавайтесь далі.

Головне при виборі няні - правильно провести співбесіду.  Які ставити питання, розповіла психолог із Хмельницького Інна Грош. 

Вона вже двічі ставала “Учителем року”. Готуючись до всеукраїнського фінального етапу, Наталія Зима розповіла про секрети свого викладання.

keyboard_arrow_up