Хмельницький і жінка

photo_camera

Рожеве волосся стало beauty-трендом 2016 року. За голлівудськими зірками повторюють українські. Рожеві пасма волосся...

photo_camera

Цей святковий день цілком присвячений найпрекраснішій половині нашого суспільства. «ВСІМ» зробила підбірку матеріалів про...

Своє життя проститутки не афішують. Одні "працюють" на квартирах і в номерах, інші виходять на об’їзну, коли у місто приходить...

Вдалий шлюб базується на трьох основних факторах – емоційному, словесному та сексуальному. Уникаючи та ігноруючи один з них,...

У своїй жорстокості жінки можуть не поступатися сильним чоловікам. Криміналістика знає випадки, коли кривавим злочинцем виявляється сором’язлива дівчина або спокійна бабуся.

Серед 12 хмельничан, які подали заявки на участь у конкурсі від «ВСІМ», перемогла хмельничанка, чия розповідь про доньку та маму набрала найбільше голосів.

Хмельничанки - найкращі! Чоловіки готові робити усе, аби вони завжди залишалися такими. Що саме вони побажали і пообіцяли жінкам, дивіться у відеопривітанні, яке підготували журналісти "ВСІМ".

Жінки частіше від чоловіків стають жертвами як насильства в сім’ї, так і майнових злочинів. Вони страждають від чоловічого кулака вдома та стають ціллю грабіжників на вулиці. Проте дами часто провокують своїх законних обранців, прекрасно усвідомлюючи наслідки.

Надворі весна. Тому прийшов час відірватися від телевізорів і комп’ютерів та вийти «в люди». «ВСІМ» пропонує перелік розваг для тих, хто шукає чогось новенького, але не знає куди йти.

Обравши професії, в яких суспільство краще сприймає представників сильної статі, хмельничанки показали себе з кращої сторони і довели усім, що для них немає нічого неможливого.

Журналісти «ВСІМ» провели експеримент, аби дізнатися реакцію чоловіків на прохання допомогти незнайомій жінці донести важкий пакет чи навіть мішок.

Вже вчетверте 22-річна Тетяна Юзепчук повернулася зі Сходу. Не зважаючи на свій юний вік та загрозливу небезпеку, вона разом зі своїм товаришем збирає допомогу від жителів Хмельниччини та відвозить військовослужбовцям в зону АТО.

Іноді у житті трапляються такі неприємні моменти, як втрата документів, проблеми на роботі чи у сім’ю, аварії чи вимагання коштів… Від таких ситуацій не застрахований ніхто, але не всі жінки знають, що ж робити і до кого звертатися.

33-річна Ірина Скубиш – дружина військовослужбовця та мати шістьох дітей. У нерідному їй Хмельницькому жінка, чекаючи чоловіка з війни, виховує п’ятьох синів та дочку в орендованій квартирі. Але вона не падає духом, а радіє кожній хвилині життя, адже незабаром її сім’я поповниться сьомим малюком.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up