Хмельницький і жінка

Візити до дитячого гінеколога вкрай важливі, тому й обов’язкові - так кажуть фахівці. Коли вести доньку на огляд та як до цього її підготувати? Про це та більше розповіла дитячий гінеколог медичного центру “Oxford Medical” Людмила Болібрух.

32-річна Марія разом із чоловіком і дитиною переїхали з Хмельницького. Тепер вони жителі Баламутівки, де є проблеми з водогоном, світлом та інтернетом. Чому молода сім’я перебралася в село, чим там займаються і як влаштовують собі романтику - дивіться та читайте в інтерв’ю.

Хто найчастіше приходить, основні проблеми та які ціни? Запитали про це в людей, які займаються штучним заплідненням. Репортаж із місця, де лікарі працюють над зародженням нового життя. 

З початку цього року на консультацію до онколога в хмельницькі медзаклади звернулося понад 12 тисяч людей.  А за даними ВООЗ, онко - є основною причиною смертей у всьому світі. У Хмельницькому вирішили допомогти жінкам з онкологією наданням безоплатної б’юті-послуги.  Розповідаємо детальніше. 

Науково доведено, що секс є профілактикою раку грудей.  А його відсутність у житті жінки негативно впливає на імунітет й відбивається на психоемоційному стані. Скільки й кому треба сексу і на що впливають пристрасні ночі? Дізнавайтеся в інтерв’ю із хмельницьким гінекологом.

Інфекції, що передаються статевим шляхом, можуть призвести до непліддя, новоутворень або погіршення загального стану. Захворювання можуть протікати безсимптомно або викликати незначний дискомфорт. Гінеколог медичного центру “Oxford Medical” Наталія Бойко розповіла про 5 хвороб, які найчастіше виявляють у хмельничанок.

Регулярні візити до гінеколога можуть попередити чимало захворювань, які протікають безсимптомно. Саме це допомагає пацієнткам зберегти жіноче здоров’я. Гінеколог медичного центру “Oxford Medical” Альона Жолкевська розповіла кому і як часто треба відвідувати гінеколога. Пояснила, які обстеження варто проходити жінкам і коли слід йти до лікаря, не відкладаючи “на потім”.  Про все це в інтерв’ю.

Фахівці кажуть, що вона дарує надзвичайну сексуальну насолоду. Йдеться про славнозвісну “точку G”, яка існує не у всіх жінок. Що слід знати про цю ерогенну зону і де її шукати, розповів сексолог з Хмельницького.

Від вагінального кільця до перерваного статевого акту. Методів контрацепції нині є чимало. Та чи всі вони є ефективними? Про це та більше розповіла сексолог Анна Свіровська.

Розхвильований чоловік просив допомоги в поліцейських, бо в його дружини почалися передчасні пологи. Коли сім’я їхала у супроводі поліції, їхнє авто зламалося. Тому жінку доставили в лікарню на службовій автівці. 

keyboard_arrow_up