Хмельницький і жінка

Маску для обличчя можна сміливо назвати одним з найстаріших косметичних продуктів.

У Писарівці на Хмельниччині є Дім захисту життя. Там можуть оселитися матері у скруті та їхні діти. Хто там живе зараз, що їх в цей дім привело та як матусі в ньому проводять свій час? Журналістка ВСІМ навідалася в гості.

L’Occitane – французький бренд преміальної косметики для чоловіків та жінок. Заснована компанія в 1967 році. На самому початку своєї історії займалася виробництвом лавандового масла, що для Провансу є цілком логічним рішенням. Оскільки засновник Олів’є Боссан мав глибокі знання властивостей прованських трав, поступово перелік продуктів лише розширювався. З часом з’явилися натуральні масла, мила, креми.

До редакції ВСІМ звернулася мешканка будинку на Зарічанській, 8/1. Розповіла, що сусідка зробила з квартири смітник. Через це решті мешканцям доводиться терпіти сморід і тарганів. Журналістка поспілкувалася з жителями будинку й самою господаркою квартири.  Розповідаємо, як можна розв’язати цю проблему. 

У Хмельницькому перинатальному центрі є 21 лікар, який приймає пологи. Що про них кажуть жінки, які вже стали мамами? Зібрали відгуки про хмельницьких медиків, які допомагають з’явитися на світ.

Вже понад рік жінки після пологів отримують різну допомогу. Одні мають пакунок малюка, а іншим видають довідку про його неотримання.  В останньому випадку новоспечена мама може розраховувати на грошову компенсацію. Дізналися, що можуть отримати хмельничанки, які народжуватимуть в липні.

Журналістка ВСІМ Олександра Клименко продовжує розповідати про популярних хмельницьких гінекологів. Цього разу поспілкувалися із Лілією Бойцун, в якої минулого року на обліку стояло 78 вагітних.  Лікарка працює в перинатальному центрі вже 32 роки. В інтерв’ю вона розповіла, як ставиться до домашніх пологів та чи вважає сучасну гінекологію дороговартісною.

Цей незнайомець обирає собі пасію до 25 років й відстежує її маршрут протягом дня. Потім годинами чекає на неї біля будинку чи місця роботи. Що відомо про чоловіка, який переслідує хмельничанок? Зібрали розповіді чотирьох дівчат, які тепер не виходять на двір без перцевого балончика.

33-річна Тетяна називає себе феміністкою. Жінка має три роботи й виховує 9-річного сина. В інтерв’ю вона розповіла, як все поєднує, досягає успіху та справляється зі своїми “залізними яйцями”. 

Влітку минулого року в Україні зупинили видачу бебі-боксів.  Замість них матусі могли отримати грошову компенсацію в розмірі 5 тисяч гривень. Згодом уряд відновив пакунок малюка. Чи отримують його хмельничанки?

keyboard_arrow_up