Батьки самі вирощують потенційних  ґвалтівників. “Кулачками по мамі” та побиття кішки - перші дзвіночки.  Які можуть бути наслідки?

Професія, що офіційно не зареєстрована в Україні, вже прижилася у Хмельницькому. Навіщо потрібен професійний партнер при пологах, розповіла доула Анна Волохова.

Відома спортсменка з Хмельницького розповіла про стосунки із чоловіком та свекрухою в програмі “У формі #зірки”. Яка Марина Бех-Романчук поза спортом?

На зміну Жовтій Земляній Свині впевнено крокує Білий Металевий Щур. Тварина амбіційна, хазяйновита та безкомпромісна. Любить стриманість в усьому.  Тому зловживати яскравим  вбранням, мініспідницями та блискітками не варто.  Дизайнери радять пастельні тони та елегантність.

Хмельничанка Лілія проходить службу в пункті пропуску “Жуляни”. Традиційно перед початком робочого дня, дівчина “відводить душу” за улюбленим хобі.

Хмельничани ви вже купили нову сукню для прийдешніх свят? З красивої тканини, модного силуету, зручну та неймовірно привабливу?

Оголені ноги, плечі та інші частини тіла. Хмельничанки цього тижня були щедрі на відверті світлини в соцмережі. Дивіться підбірку спокусливих фото з Instagram тижня, що минає.

Частенько від дитячих питань стає ніяково, але відповідати треба До розмов на інтимні теми батькам радять готуватись заздалегідь Як зрозуміти, що пора поговорити «про це», з читачами vsim.ua ділиться психолог.

За останній рік у міському перинатальному центрі сотні разів знеболювали пологи сучасними методами.  Як це роблять?

keyboard_arrow_up