Як досягти оргазму під час мастурбації: топ-5 перевірених технік для жінок (18+) (Новини компаній)

Як досягти оргазму під час мастурбації: топ-5 перевірених технік для жінок (18+) (Новини компаній)

Жіночу мастурбацію обговорюють набагато рідше, ніж чоловічу. Згідно з опитуваннями за методом випадкової вибірки, представниці прекрасної статі практикують самозадоволення навіть частіше за чоловіків. Однак, як і в сексі, у кожної людини є свої вподобання.

Експерти компанії Durex розповіли хмельницькому порталу vsim.ua, як досягти оргазму під час мастурбації. Детальніше про це в нашому матеріалі.

Класичний варіант

Ніжно тріть головку клітора, рухаючи пальцями вгору-вниз. Експериментируйте зі швидкістю і ступенем натиску для яскравішої стимуляції. Існує кілька способів пестощів, масажування або погладжування клітора. Можна робити кругові рухи чи поплескування: покладіть великий та вказівний пальці на клітор і переміщайте пальці вперед-назад. Додайте кругові рухи, варуючи темп і тиск за бажанням. Яскравий оргазм вам забезпечено!

Вагінальна техніка

У техніці вагінальної мастурбації потрібно покласти свій вказівний палець та мізинець на статеві губи. Середній та безіменний палець введіть у піхву, переміщуючи по черзі вперед-назад. 

Не бійтеся комбінувати техніки: поєднуйте вагінальну та кліторальну стимуляцію для ще інтенсивніших відчуттів. Не забувайте використовувати лубриканти для м'якого проникнення, наприклад, гель Durex Intense Orgasmic або Play Feel. Вони створені спеціально для посилення кульмінаційного моменту в жінок та відкриття багатої палітри відчуттів.

Мастурбація з вібратором

Спеціалісти Durex радять враховувати кілька важливих нюансів перед купівлею секс-іграшок:

Обов'язково використовуйте з вагінальними іграшками кондоми та дотримуйтесь правил гігієни, щоб уникнути бактеріальних інфекцій. Також варто придбати стимулювальний лубрикант для м'якого проникнення та ефективної мастурбації. 

За допомогою вібратора можна задіяти одразу кілька зон для яскравішого оргазму:

Мастурбація в душі

Один з найпопулярніших видів мастурбації — за допомогою душа. Цей спосіб досить сильно відрізняється від задоволення пальцями. Як досягти оргазму, використовуючи душ: 

Струмені води дуже швидко доведуть вас до оргазму — експериментуйте з інтенсивністю, щоб віднайти потрібну.

Мастурбація підручними засобами

Деякі жінки використовують для мастурбації підручні засоби: подушки, ковдри, іграшки та інше. Така техніка чудово одночасно стимулює клітор і статеві губи. 

Головне, робити це правильно. Затисніть обраний предмет між ніг і осідлайте його так, щоб він щільно прилягав до ваших статевих губ і клітора.Плавно переміщайтеся вгору-вниз по предмету, повільно прискорюючи темп. Кульмінація не змусить себе чекати!

Сподіваємося, що дані техніки мастурбації дозволять вам краще вивчити своє тіло й отримати нові незабутні відчуття.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up