До Хмельницького приїде відомий письменник Олександр Ірванець

До Хмельницького приїде відомий письменник Олександр Ірванець
  • Письменник та перекладач презентує хмельничанам свій новий роман.
  • Зустріч відбудеться у новоствореній арт-галереї MASLO.

 

Відомий український письменник привезе до Хмельницького роман "Харків 1938". Усіх поціновувачів його творчості запрошують на зустріч. Презентації книги вже відбулися у Києві, Харкові, а також у сусідніх Вінниці і Тернополі.
За словами самого автора, у його романі держава трансформувалась з УНР в Українську Робітничо-Селянську Республіку, яка не входить у СРСР, а окремо будує свій суспільний лад – націонал-комунізм. Містян кличуть на зустріч 15 червня. Стартує вона о 18:30 у арт-галереї MASLO, що за адресою Старокостянтинівське шосе, 20/3.

Довідка:

Олександр Ірванець – український український письменник, перекладач. У 1985 разом із Юрієм Андруховичем та Віктором Небораком заснував літературне угруповання Бу-Ба-Бу. Його твори перекладають англійською, німецькою, французькою, шведською, польською, чеською, білоруською, російською, італійською, хорватською мовами. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:43 На Хмельниччині заброньовані 340 священників 13:48 Які маршрути будуть на новій зупинці біля «Либідь Плази» (ІНФОГРАФІКА) 12:31 Платне паркування запровадять на Героїв Маріуполя 11:37 У ДТП неподалік Хмельницького загинув мотоцикліст Від читача 00:27 Петиція про присвоєння звання Героя України посмертно 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 серпня (ІНФОГРАФІКА) 21:00 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:04 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:08 Викладач, вихователь та кухар: вакансії у сфері освіти в Хмельницькому 18:21 Понад два роки був зниклим безвісти: попрощалися з Віктором Казмірчуком 17:33 П’ятьох захисників з Хмельницького району посмертно відзначили держнагородами (ІМЕНА) 16:49 Судитимуть керівника товариства, який заволодів будматеріалами під час будівництва для ДСНС 16:03 У Хмельницькому попрощалися з 38-річним Сергієм Подлюком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up