Був вчителем у ліцеї №9: хмельничани попрощались із капітаном Богданом Горбулькою

- З початком повномасштабного вторгнення вчитель фізкультури та захисту України Хмельницького ліцею Богдан Горбулько добровільно пішов захищати Україну.
- Життя воїна обірвалось на Харківщині.
- Йому було 38 років.
Сьогодні, 27 січня, Хмельницький провів в останню земну дорогу героя Богдана Горбулька. Його історію розповіли у МТРК «Місто».
Богдан Олександрович народився 12 квітня 1986 року. Він був вчителем фізкультури та захисту України в ліцеї №9. З початком повномасштабного вторгнення, 25 лютого 2022-го, чоловік добровільно пішов до війська. Служив у 3-тій окремій танковій Залізній бригаді. Пройшов шлях від молодшого лейтенанта до капітана. Був командиром роти вогневої підтримки. Під час служби Богдан Горбулько продовжував брати активну участь у житті ліцею. Під час війни він вдруге став батьком, сину бійця ще не виповнилося і року.
«Знала з дитинства – дуже був хорошою дитиною: слухняний, врівноважений, спокійний, доброзичливий. Пішов з перших днів добровільно, непримусово. Хотів захистити Україну і свою сім'ю: своїх діток, батьків, родину», – розповіла староста Новосільського старостинського округу Городоцької міської громади Оксана Стецюк.
Директорка Хмельницького ліцею №9 Ірина Томич поділилась такими спогадами про героя:
«Богдан Олександрович Горбулько працював у нас з 2018 року. Я пам'ятаю той день, коли він прийшов до нас влаштовуватися на роботу: усміхнений, веселий, любив гумор. Коли почалася повномасштабна війна – 25 лютого він подзвонив і сказав, що не вийде на роботу, бо пішов на війну. В нього були підстави не йти туди – адже працював вчителем і міг залишитися виконувати свій громадянський обов'язок тут, в громаді. Але так вирішив, бо за духом був патріотом і так виховував дітей, таку позицію завжди мав. Війна забирає кращих – і Богдан Олександрович цьому приклад».
Воїн загинув 17 січня на Харківщині. Йому навіки 38. Поховали Богдана Горбулька на Алеї Слави.
Читайте також: На Хмельниччину «на щиті» повернулось п'ятеро воїнів. Імена
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Наталія Паршина
елена жуковская
P.S. Звернення до журналістів-розгляньте,будь ласка, відмінювання чоловічих прізвищ.і якщо є помилка,вибачтеся перед рідними воїна.
Татьяна Чорна
Таня Герасименко