Хмельничан просять оцінити доступність міста: як проголосувати

- Наскільки Хмельницький доступний і безбар’єрний?
- Агенція розвитку міста проводить опитування.
- Беріть участь в дослідженні й діліться думками.
Проблема доступності міст особливо загострилася під час війни. Захисники повертаються з фронту з різноманітними пораненнями. А більшість громадських місць, центральних вулиць та житлових будинків не відповідають нормам безбар’єрності.
Щороку в Україні проводять рейтинги зручності та доступності міст. Хмельниччина – не на першому місці.
Агенція розвитку Хмельницького запустила опитування. Планують дослідити, що думають мешканці про доступність різних мікрорайонів міста для людей з інвалідністю та маломобільних осіб.
Як пояснює vsim.ua керівник Агенції Олег Черненко, наразі команда працює над ідеєю проєкту з покращення доступності в місті. Однак для того, аби подати заявку на майбутній проєкт, спершу слід провести дослідження. В ньому хочуть вислухати думки хмельничан й ознайомитись з потребами мешканців.
Для цього слід заповнити форму. Окрім віку та сфери діяльності, потрібно відповісти на наступні питання: «Який мікрорайон Ви найчастіше відвідуєте поза межами дому?», «Які головні проблеми доступності в нашому місті?». А також пропонують оцінити доступність по кількох категоріях: громадських місць, вуличної мережі (включно із зупинками, навігацією та переходами) та доступність публічних просторів (парків, площ, набережних).
Діліться своїми думками й пропозиціями. Пройти опитування можна за посиланням:
Читайте також:
- Хмельничани можуть задати питання Василю Новачку: як звернутись
- Які найвищі пенсії на Хмельниччині та хто їх отримує
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Чув коментар однієї жінки з Харкова (переселенки), яка приїїхала до Хмельницького. То вона просто була в шоці. Казала: "За що у вас тут люди живуть?".
Уявіть, в них в Харкові є роботи. Не дарма вони всі назад від нас повтікали, не зважаючи на те що там кожен день прильоти.