Хмельницький у Facebook: що обговорювали цього тижня

Хмельницький у Facebook: що обговорювали цього тижня
  • Хмельничани активно користуються соціальною мережею Facebook. 
  • Для нашої щотижневої рубрики ми відібрали найпопулярніші публікації, якими ділилися містяни цього тижня. 

Чи не найголовнішою темою для обговорення тижня, що минає, були вибори. Хмельничани у соцмережі Facebook активно висловлювали свою думку та враження від політичної ситуації у місті та в країні. 

Зокрема Андрій Попик написав на своїй сторінці, що думає про українського виборця. “Проблема в тому, що більшість виборців інфантильно ставляться до свого вибору. А наша з вами помилка, що ми давно законсервувались в своїх "інтелектуальних і навколофейсбучних колах", і не несемо світло в маси” - пише він. Пост набрав 285 позначок, 117 коментарів і 56 поширень.  

Свою позицію щодо виборів висловив і Олександр Зорян. “Так, від Слуги пройшло багато депутатів. Багато з них без досвіду, в тому числі без досвіду красти. Наших людей можна називати по-різному, але вчора вони сказали ні десяткам олігархів та феодалів, місцевим князькам, які роками засівали округа” - написав він у пості. Публікація набрала 56 позначок та 73 коментаря.  

Хмельницькому речовому ринку 32 роки. Нині це один з найбільших ринків в Україні та Східній Європі.  Втім історія “тучі” починалась не так масштабно і перспективно. Публікація про це на сторінці vsim.ua у Facebook зібрала 242 позначки, 14 коментарів і 357 поширень.

На Майдані Незалежності прощалися із загиблим на Сході Богданом Бігусом. Про це пише Василь Камінський. Хмельничанину було 28 років. Він мав дружину та двох дітей. Служив у 8-ому окремому полку спеціального призначення Збройних сил України.

“За 800 кілометрів звідси, вже шостий рік триває справжнісінька російсько-українська війна,де гинуть наші захисники” - пише користувач. Пост набрав 317 позначок, 45 коментарів і 298 поширень. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:22 Пожежа в «Toyota Центр»: власникам 6 пошкоджених авто виплатять компенсації 10:14 На Хмельниччині підтвердили сказ у цуценя: введено карантин 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині аферисти ошукали жінку на понад 415 тисяч гривень: деталі Від читача 10:27 Як розпізнати фейкові новини та не стати жертвою дезінформації 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:00 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:29 На фронті загинув поліцейський з Хмельниччини Микола Матвєєв 19:42 Рятувальники показали, як гасили пожежу в автосалоні «Toyota» (ФОТО, ВІДЕО) 19:19 «Оберіг» та «АРМОР: скільки коштує зняти з розшуку на Хмельниччині і хто за цим стоїть play_circle_filled 18:41 На Хмельниччину на щиті повернулись пʼятеро військових. Хто вони 18:01 Житель Хмельниччини наловив карасів, лящів та краснопірок на 165 тисяч гривень 17:17 Підтвердилась загибель двох воїнів з Хмельниччини, яких вважали зниклими: Руслана Маскайкіна та Павла Павлюка 16:44 Синоптики попередили про дощі і грози на Хмельниччині: жовтий рівень небезпеки 16:04 Сезон кліщів у Хмельницькому: як не проґавити хворобу Лайма та де отримати допомогу 15:43 У Хмельницькому вночі можуть лунати вибухи: попередження ОВА 15:17 У Хмельницькому 8 травня попрощаються з двома воїнами — В’ячеславом Демідою та Олександром Гандзюком 14:51 У Хмельницькому через ремонт перекриють рух на вулиці Прибузькій 14:08 У Самчиках спіймали браконьєра з уловом риби: збитки 248 тисяч гривень 13:29 На Хмельниччині різко зріс попит на закордонні паспорти: статистика за квітень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up