Кам’янчанки Вікторія та Яна одружилися

Кам’янчанки Вікторія та Яна одружилися
  • Через рік після заручин дівчата зіграли весілля. 
  • Церемонія відбулася на Буковині. 

Шість років разом, рік заручин і от весілля. 24 серпня 2024-го дві дівчини із Кам’янця-Подільського одружилися. Вікторія та Яна влаштували своє свято на Буковині: із церемонією, обміном обручками та клятвами. 

Церемонія під відкритим небом 

Для свята Вікторія та Яна орендували будинок із великим басейном на Буковині. Напередодні провели дівич-вечір. На саму церемонію запросили найрідніших: всього було 40 гостей. Другий день весілля відбудеться вже у Кам’янці-Подільському. 

– На галявині поставили арку для наречених та шатро, у якому накрили святкові столи. Я пошила собі в швачки білу весільну сукню, Віка підібрала костюм. Усе відбувалося так, як і на звичайному весіллі. Мене, як справжню наречену, до Віки проводили моя хресна зі своїм чоловіком, переді мною маленька дівчинка розсипала пелюстки троянд. Наприкінці весільної вечірки мені, як і належить нареченим, зніматимуть фату, я буду з нею танцювати і, звісно, кидатиму весільний букет, – розповіла Яна «Суспільному. Хмельницький» 

Відео дня

Із сторінки Instagram Яни Халамандри

Раніше vsim.ua дівчата розповідали: якщо протягом 5 років в Україні не легалізують одностатеві шлюби – переїдуть до іншої країни, де це дозволено. 

– Ми звичайна сім’я, яка хоче аби люди нас сприймали нормальними. ЛГБТ-парою та іншими словами нас називають інші люди, які хочуть відгородити нашу пару від себе. Взагалі заборона одностатевих шлюбів в Україні – це пережиток радянських часів. Зараз світ вже давно зробив крок вперед у цьому питанні. Є зараз у суспільстві частина людей, які виступають за традиційні сімейні цінності. Але більшість з них – це чоловіки, які п’ють та б’ють своїх жінок. Ми за те, щоб сім’ї були різного складу. Але щоб цінністю в них була любов, повага, підтримка та взаєморозуміння, – розповіли журналістці vsim.ua дівчата. 

Читайте також: 

Віка та Яна з Кам'янця, які хочуть одружитися: «Ми звичайна українська сім’я»

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

keyboard_arrow_up