Конкурс «Благодійна Україна-2023»: хто з хмельничан бере участь і як підтримати

Конкурс «Благодійна Україна-2023»: хто з хмельничан бере участь і як підтримати
  • На конкурс «Благодійна Україна-2023» подано 1 604 заявки.
  • Дізнавайтеся, хто з хмельничан претендує на перемогу в номінації «Народний доброчинець».

Конкурс «Благодійна Україна-2023» засновано у 2007 році. Основне його завдання, як зазначено на сайті – популяризувати благодійність. Цьогоріч було подано 1 604 заявки у різні номінації. Це благодійні організації, фонди та волонтери. 

До спеціальної номінації «Народний доброчинець» відправили 31 заявку. Допустити до конкурсу було прийнято рішення 25. Голосування триває від 25 травня до 10 червня 2024 року включно. Участь бере хмельничанин. Далі дізнавайтеся детальніше. 

Зібрав понад 5 мільйонів гривень

Олександр Зорян – хмельницький волонтер, який бере участь в номінації «Народний доброчинець». Хмельничанин є активним користувачем у Facebook. Саме за допомогою цієї платформи йому вдається закривати збори на потребу війська. 

Відео дня

Як розповів Олександр журналістці vsim.ua, він став волонтерити від початку повномасштабної війни. За цей час закрив близько 25 зборів. Загальна сума яких склала понад 5 мільйонів гривень. 

Олександр каже: мотивувати людей долучатися до зборів йому допомагає фантазія та нестандартний стиль. Наприклад, до своєї аудиторії він звертається: «Дівчята» (збережено правопис Олександра). Привертає уваги до зборів своїми фото, яскравими картинками й висловами, з ряду розмовних чи сленгових. Зокрема:

Возможно, это изображение 1 человек и пион

Заявку на участь в конкурсі «Благодійна Україна-2023», каже, самостійно не подавав. Мовляв, його дані внесла знайома з благодійного фонду «Армія Sos». Чоловік додає: перемога в номінації «Народний доброчинець» нічого йому не дасть. Та й загалом, він не надає цьому якого-небудь значення. 

- Я не подавав заявку. Мені написала знайома з фонду. Попросила данні. Сказала що потрібно. Я дав. Це мені не дасть абсолютно нічого. Тому я навіть не поширюю це на своїй сторінці, – пояснив Олександр Зорян. 

Де проголосувати

Проголосувати в номінації можна за посиланням. Як зазначають організатори, претендентами на перемогу можуть бути фізичні та юридичні особи, неформалізовані спільноти, які надавали благодійну допомогу благоотримувачам протягом поточного року; суспільні інституції, які провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні. 

Далі подаємо повний перелік учасників: 

Читайте також: У 17-річного Саші з Хмельницького лейкемія. Потрібна допомога

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up