«Лісапетному батальйону» - 30: чим дивуватиме гурт з Хмельниччини

«Лісапетному батальйону» - 30: чим дивуватиме гурт з Хмельниччини
Світлина зі стоірнки тетару пісні «Лісапедний батальйон»
  • Як святкуватиме ювілей театр пісні з Чемеровеччини.

Благодійними концертами на підтримку ЗСУ й новим альбомом «Україна у вогні» відзначатиме 30-ліття славнозвісний «Лісапетний батальйон» та його натхненниця Наталія Фаліон з Чемеровеччини.

До альбому увійшов понад десяток пісень, народжених за період війни. Тут і «Він з Бучі, вона з Ірпіня», і «Доброго вечора, ми з України», і «Війна війною, а город городом» та «Зібрались бабоньки» й багато інших. Чимало вже стали народними хітами й трендами в соцмережах.

Відео дня
v class="video-block">
«Ми зробили спеціальну ювілейну програму за 30 років: з чого почали, як ми йшли до перемоги на шоу «Україна має талант», що робили після перемоги і що робимо зараз», – розповідає Наталія Фаліон. 

Концерти зі живим звуком плануються в Тернополі, Івано-Франківську, Львові, Луцьку й Києві. Чи будуть на Хмельниччині – наразі не відомо, але сподіваємося, що «Лісапетний батальйон» земляків не омине.

«Зараз ми багато працюємо творчо, хоча є великі складнощі. Наша студія - у Вінниці, куди не так просто доїхати. Наші шофер і оператор зараз - на фронті, на Сході. Але на творчому фронті ми не пасемо задніх, виступаємо для наших Героїв чи на благодійних концертах для ЗСУ», - зауважує в соцмережах очільниця театру пісні. - Уже передали для військових більше 50 тисяч, окрім того, ми часто беремо участь в інших благодійних концертах, де збирають кошти для ЗСУ. Тобто ми твердо зайняли свою позицію, як на пісенному фронті, так і на трудовому, адже завжди допомагаємо захисникам, чим можемо».

ДОВІДКА.
Колектив «Лісапетний Батальйон» – продукт об'єднання двох народних гуртів «Забава» зі Скали-Подільської, що на Тернопільщині, та «Бабине літо» з П’ятничан, що на Хмельниччині.
Керівниця гурту - Наталя Фаліон. Народилася та виросла вона в тих самих П’ятничанах, що на Чемеровеччині.
Із важким баяном, в холодному сільському клубі вона збирала небайдужих односельчан, переважно жінок, та разом співали народних пісень.
Так і створився перший колектив, аматорський театр пісні «Бабине літо» при П’ятничанському сільському будинку культури
З часом колектив отримав статус народного, а Наталя Іванівна вигадала власну родзинку, вона почала сама писати пісні, дуже схожі на народні. Пісні про звичайних жителів села, про їхній побут, відносини, захоплення. І дуже скоро ці пісні полюбились людям та почались сприйматись як народні.
Згодом Наталя Фаліон стала викладати співи у сусідній Скала – Подільській, що на Борщівщині. На базі музичної школи, який має назву «Забава», й було створено однойменний гурт. Його хітом була пісня «Лісапет».
Через 20 довгих років постійної важкої праці, самовдосконалення та пошуку саме «Лісапет» привіз Наталю Іванівну та її запальних жіночок на велику сцену в шоу «Україна має талант» - 5-й сезон. Для участі у шоу Наталя Іванівна об'єднала два гурти в один та дала йому назву «Лісапетний Батальйон» на честь хіта, що привів їх до слави та за рахунок великої кількості учасниць, аж 14 чоловік. Ось вам і «Лісапетний батальйон».
У складі гурту немає жодної професійної співачки. Є викладач, вихователь дитячого садка, медсестра, бібліотекар, продавчиня магазину, обліковець, домогосподарка, багатодітна мати, художній керівник клубу. Звичайні люди для звичайних людей
Як і обіцяла Наталя Іванівна, усі кошти, отримані за перемогу, дівчата витратили на будівництво Храму у своєму селі.
Сьогодні гурт уже випустив 6 альбомів з власними піснями.
 

Читайте також: 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Таня Богдан

    Молодці Панянки!!!Вітаємо!!!
  • Андрей Кузнецов

    😅

keyboard_arrow_up