На честь загиблого прикордонника Андрія Рокомана відкрили пам'ятну дошку

На честь загиблого прикордонника Андрія Рокомана відкрили пам'ятну дошку
Фото: ДПСУ
 • Андрій - випускник національної академії Державної прикордонної служби України.

 • Він був капітаном.

 • Загинув у віці 28 років на Луганщині.

Військовий загинув 2 липня 2023 року на Луганщині. Указом Президента України капітана Андрія Рокомана було відзначено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У селі Вишнопіль на Хмельниччині відкрили меморіальну дошку на честь випускника Національної академії Державної прикордонної служби України капітана Андрія Рокомана. Пам'ятний знак з'явився на фасаді Вишнопільській гімназії. Про це повідомили у пресслужбі Академії. На церемонії відкриття меморіальної дошки були присутні батьки, дружина та донька полеглого захисника, а також побратими, рідні і друзі Андрія Рокомана.

«За час служби в прикордонному відомстві капітан Андрій Рокоман зарекомендував себе грамотним, чесним і порядним офіцером, мав високий авторитет серед побратимів, неодноразово був нагороджений відомчими та державними нагородами», - таким згадують захисника його побратими по службі.

Відео дня

У квітні 2023 року офіцер Житомирського прикордонного загону Андрій Рокоман у складі підрозділу прибув в зону ведення бойових дій на Луганщину. Другого липня штурмова група, яку очолював прикордонник, потрапила під мінометний ворожий обстріл. Цей бій виявився для Андрія Рокомана останнім. Йому назавжди 28 років.

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
 • Світлана Урода

  😢
 • Світлана Урода

  Вічна і світла памʼять Герою 🕯️
 • Світлана Парійчук

  Вічна світла пам'ять
 • Тетяна Гаврилюк Ковтуцька

  Вічна пам'ять Герою!

keyboard_arrow_up