У Кам'янці-Подільському відкрили меморіальні дошки двом захисникам України

У Кам'янці-Подільському відкрили меморіальні дошки двом захисникам України
  • Дмитро Біньковський був розвідником. Загинув у віці 30 років.
  • Олексій Кривіцький був бойовим медиком. Йому назавжди 31.

Дмитро Біньковський та Олексій Кривіцький свого часу навчалися в Кам'янець-Подільському ліцеї №12. Тут, на фасаді закладу, в пам’ять про загиблих Героїв встановили меморіальні дошки.

Вчора, 14 лютого, на зовнішній стіні Кам'янець-Подільського ліцею №12 відкрили меморіальні дошки загиблим в російсько-українській війні Дмитру Біньковському та Олексію Кривіцькому. Вони були випускниками цього навчального закладу.

Обидва Герої полягли молодими: їх життя обірвалось в 30 та 31 рік.

Відео дня

Дмитро Біньковський був розвідником. Він загинув 12 січня 2023 року поблизу Білогорівки, що на Луганщині. 14 лютого він спочив у Кам'янці-Подільському. Йому навіки 30 років. 

Олексій Кривіцький був бойовим медиком, він рятував поранених українських воїнів. Чоловік родом з Кам’янця-Подільського. Йому назавжди 31.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки ГЕРОЯМ були присутні матері, рідні, друзі, однокласники загиблих, представники міської ради, педагоги, учні та жителі. Почесне право відкрити дошки було надано родинам загиблих воїнів.

«Пам'ять про хлопців – це наш біль і наша гордість за те, що мали честь жити з ними в одному місті, навчати і навчатися з ними в нашій рідній школі, - розповіли на сторінці ліцею в фейсбуці. - На прикладі їхніх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців – відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної країни, заради її квітучого майбутнього молоді патріоти віддали своє життя…».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up